Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Xanax hangi hastalıklar ve durumlar için kullanılır?

hasanari678

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Orta depresif nöbet, karışık anksiyete ve depresif bozukluk tanısı olan ve ciddi alkol bağımlısı birisine Xanax ilaç verilmesi normal mi

Xanax hangi hastalıklar için verilir

Teshisleri ne kadar doğru bilmiyorum bana anksiyete bozukluğu olduğumu söylediler. Xanax verdiler ama sadece sıkıntılı durum yaşarsam icmemi söylediler. Onu da yarım kullanacakmisim. İlacı kullanmama rağmen bir etkisini görmedim

xanax ı doktor babaanneme yazmıştı doktor teyze ben seni kurtarırım demişti

yazılabiliyor fakat her doktor yazmaz.doktorunuz değişirse sıkıntı yaşayabilirsiniz.ayrıca ilaç bir anda bırakılırsa cold turkey denen yoksunluk belirtileride gösterebilirsiniz.bazıları ciddi yan etkilerdir bunların

Allah rahmet eylesin.o zaman endişe edilecek bir durum yok.

aile hekimi bu ilaçtan için uyuşturucu demişti

doğru demiş.benzo sınıfı ilaçlar bi 10 sene sonra üretimden kalkar zaten.alışmamak lazım bu tür ilaçlara

yazılabiliyor fakat her doktor yazmaz.doktorunuz değişirse sıkıntı yaşayabilirsiniz.ayrıca ilaç bir anda bırakılırsa cold turkey denen yoksunluk belirtileride gösterebilirsiniz.bazıları ciddi yan etkilerdir bunların
Merhaba,
Ben faux. kullanıcı şifremi kaybettiğim için yeni bir hesap açtım.ismi dustypages.faux kullanıcı hesabıyla yaptığım bütün mesajlar açısından bir mesaj yayınlamak istiyorum

Öncelikle, herhangi bir tıbbi eğitimim veya yetkim olmadığını açıkça belirtmek isterim. Mesajlarımda, bazı tıbbi terimlere yer vermiş olsam da, bu kesinlikle bir teşhis veya tedavi tavsiyesi anlamına gelmemektedir.

Amacım sadece bir görüş paylaşmak ve destek olmaktı. Eğer mesajlarım sizi yanlış yönlendirdiyse veya rahatsız ettiyse, bundan dolayı içtenlikle özür dilerim. Size yanlış bir bilgi vermiş olabileceğim için üzgünüm. Sağlıkla ilgili konularda, her zaman profesyonel bir doktora veya sağlık uzmanına danışmanız gerektiğini vurgulamak isterim.

Tekrar özür diler ve sizin için en iyisini dilerim.

Ben akatezi olduğum zamanlar içiyorum ama fayda görmüyorum. Doktorum 1 den fazla alma dedi aynı gün için fakat işe yaramıyor.

@Ahmet T, bende ilaç dozajı fazla gelmeye başladığında akatezi oluyorum. O zaman anlıyorum ki artık o ilaç bana fazla geliyor ve dozu azaltıyorum. Eskiden 750mg cedrina kullanırken artık iyileşe iyileşe 150mg a düştüm.

akatizi ye dideral veya akineton iyi geliyor mu sizde bende bir gram etki etmiyor

Üst Alt