Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yalnız Kurt Geldi Dostlar Nerdesiniz :D

Konular
31
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar Şubat ayı nda bu sitemizi buldum ve üye olmuştum.En son bu siteden çıktığım sanırım Nisan ay ı olması lazımdı sanırım.Uzun müddet kendisinden çok bıktığım fakat bir türlü kapatıp gidemediğim face book a takıldım.Hani derler ya boş boş sokakları gezen bir serseri,İşte o misal ile o sayfa senin bu sayfa benim takıldım.

Ne geçti elime hiçbişey boşa zaman kaybı ama aslında yalnız kurt olmak böyle takılmak biraz daha vurdum duymaz hayat tıpkı bir garfield gibi yaşamın kapısını aralıyor insana neden böyle ? Biliyorsunuz 20 yaşımda myopati olduğumu öğrendim ve biraz daha hayat benim için sıradanlaşmıştı.Yani espri şamata bol müzik az muhabbet duygular yazılar şiirler böylesine sarmaşık misali dolaşmış dağınık bir hayatın arasınd,bir yılanın sıkmasıyla beni boğacakmış gibi hissettiğim plansız günler haftalar aylar geride kaldı.

Şunu anladım ki ben bitmemişim bu zaman zarfında kendimden hayattan hastane den drlardan nefret ederken kendi isteğimle randevumu aldım ve 27 ekim de dr a gittim. tam dr un şu sözleri söylemesini bekliyordum.yalnız kurt senin üç günlük ömrün kalmış diye beklerken ;

Doktor : Sporlarını yapıyormusun ?

Yalnız kurt : evet her sabah lap tobu odamdan salona getiriyorum.Kapağını açıyorum tuşa basıyorum akşama kadar sohbet yorum - sohbet yorum parmaklarım çok güzel spor yapıyor diyecekken uzunca bu sözleri düşünüyorum. ve şu söz çıkıyor ağzımdan Hayır hocam zaten bir daha konuşamıyorum çıkana kadar :)

Doktor: Şu vitamin i kullan Seneye Gel ama sporlarını sakın aksatma 27 ekim 2012 de gel.

Yalnız Kurt : Tamam dr bey ben adam olurmuyum bilmem ama seneye görüşürüz. dedim ve çıktım Muayenehane den sonuç ne oldu biliyormusunuz?

Günlük bilgisayar sporlarıma devam - spor yine yok ortada Ve bana yalnız şu dua yı etmek kalıyor sizlerinde dualarınızı beklerim ----- ALLAH AKIL VERSİN ---

Selametle.... :)

Siz doktorun sözünü kendiniz için tutmalısınız hiç kimse için değil kendiniz için bunu yapın allah size bunları yazabildiğinize göre akıl vermiş o aklı kendi iyiliğinize kullanacağınızı ümüt ediyor öyle olması için dua ediyorum.Bu sitede çok azimli insanlar var onları örnek almalısınız.

Çok teşekkür ederim İnşaALLAH gayretlerimiz olacak.Yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim :)

[SIZE=3] S.a Aynen katılıyorum..." Bu sitede çok azimli insanlar var onları örnek almalısınız ".[[/SIZE]QUOTE=Islık;bt8598]Siz doktorun sözünü kendiniz için tutmalısınız hiç kimse için değil kendiniz için bunu yapın allah size bunları yazabildiğinize göre akıl vermiş o aklı kendi iyiliğinize kullanacağınızı ümüt ediyor öyle olması için dua ediyorum.Bu sitede çok azimli insanlar var onları örnek almalısınız.[/QUOTE]

V Aleykum selam mayhan sağolasın çok tşkkür diyorum sizlere sağolun arkadaşlar.Tavsiylriniz ve önrilrinize uyacağım inşallah. slam v dua ile.. yalnız kurt...

Üst Alt