Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yalnız olmadığımı hissetmeye başladım...

muratyavuz

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
Bu siteyi buluncaya kadar kendimi yalnız hissediyordum.
Sanki benden başka engelli özürlü yok ğibi ğörüyordum.
Fakat siteyi bulduktan sonra anladımki yalnız değilim.
Bu beni bir nisbeten rahatlattı.

Sabah bir yazı okudum sitede resimlerin başka yerlerde kullanılması ile iliğli. Site yönetimi inşallah bu konuda bir tedbir alır.

Emin ol alacaktır ama bu tehlike malesef bütün sitelerde var bunu göze alarak koymalıyız resimleri :) ama bence buna çüret eden şahıs cezalandırılmalıdır.

kimse burda yalnız değildir,burası bir aile gibidir.ailene hoşgeldin :wink:

muratyavuz' Alıntı:
BU SİTEYİ BULUNCAYA KADAR KENDİMİ YALNIZ HİSSEDİYORDUM.
SANKİ BENDEN BAŞKA ENGELLİ ÖZÜRLÜ YOK ĞİBİ ĞÖRÜYORDUM.
FAKAT SİTEYİ BULDUKTAN SONRA ANLADIMKİ YALNIZ DEĞİLİM.
BU BENİ BİR NİSBETEN RAHATLATTI.

Artık yanlız değilsin, BİZ varız... :)

Bir iki haftadır engelliler.biz in engelliler.net saldırısı nedeniyle yaşadığı sorunlarla bizde cebelleştik durduk ve çok özlediğim forumlara bu zaman zarfında yazma,yazılarıda okuma şansımız olmadı paslanmayalaım diyorum hoşgeldin yeri her ne kadar burası değil ama hoşgeldiniz arkadaşım diyorum ve artık kocaman bir BİZ ailesinin benimle ,seninle bizimle olmasının verdiği gücün,güvenin hiç azalmadan artarak devam etmesini diliyorum :wink:

Evet Hemşehrim (hemşehricilik yapıyo denmesin aman) bu ve benzeri sitelerle tanıştığım zamanlarda bende aynı şeyleri düşünüyodum seninle.

Kendimi yalnızım, tekim zannetiğim zamanlarda meğer ne kadar hata ediyormuşum. Bunu anladım ve şimdi sağa sola tavsiye edip duruyorum.
Bir yerde daha demiştim. %100 değiştim.

Zamanla bunu sende göreceksin.

SEVGİMLE...

BEN 2004 YILINDA GEÇİRDİGİM BİR KAZA SONUCU SAG ELİMİ TAM OLARAK KULLANAMAMAYA BAŞLADIM O GÜNE KADAR BİR ENGELLİ GÖRDÜGÜM ZAMAN SADECE ALLAH YARDIMCISI OLSUN DERDİM AMA ŞİMDİ BENDE AYNI DURUMA DÜŞÜNCE BAŞTA BAYAĞI BİR BUNALIM TAKILDIM ŞİMDİ İSE BU SİTEDE OLAN YARDIMLAŞMAYI,SOHBETİ, ASLINDA BİZLERİN NE KADAR ENGELSİZ OLDUGUMUZU GÖRÜNCE GERÇEKTEN ÇOK MUTLU OLDUM.

Hani derlerya nefes alamazsan ölürsün, Yaşayamazsın...
Bu sitede öyle bir şey girmediğim gün sanki canımdan bir parça eksik, bir parçam kayıp gibi... Herkesle çok iyi vakit geçiyor çok eğleniyoruz...

Burdan tekrar ve tekrar bu site sahibi olan Oturanboğa'ya ve yardımcılarına teşekkürlerimi bir borç biliyorum... iyi ki varsınız...

Sevgi ve Saygılarımla..

Gençken Engelli olduğumu kabullenemezdim.

Engelli olduğumu kabüllenemediğim zamanlarım vardır benim. Bu cahiliye ve gurur dolu zamanlarımda onlara eksik olduğumu hissettirmemek için olsa gerek normal arkadaşlarımla takılmak isterdim ama tüm aktivitelerine katılamazdım. İş bu halde olduğunda çok mutsuzlaşır ve kendimi kötü hissederdim.
Hatta engelliler arasında bulunmaktan bile cekindiğim zamanlar olmuştu. Yaşım ilerledikçe ne kadar saçma düşünüp kendimi boşyere üzdüğümü anladım. Hele bu sitedeki kendiyle barışık insanları gördüğümde daha da mutlu oldum.
Sevgili Bülent 10 yıl önce nerelerdeydin?
[/quote]

Bence YALNIZ DEGİLSİN BURDAKİ İNSANLAR COK İYİ...

hOŞGELDİN...

slm

bende ark tavsiyesi ile tanıstım bu site ile emegi gecen herkese tsk ederim İYİKİ VARSIN ENGELLİLER BİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Üst Alt