Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yan etkisiz antipsikotik var mı?

-ARAGORN-

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
17
Uzun zamandır travicta kullanıyorum xeplionun üç aylığı . Sizce antipsikoz varmı yan etkisiz çünkü yan etkileri ağır örneğin isteksizlik, yapışıyor insana hiçbirşey yapmak istemiyorsun huzursuzluk gibi yan etkileri var ayrıntıya girersek sayfa yetmez çok ağırlar

Her ilacın yan etkisi vardır ama kimi az oluyor kimi çok, ben olanzapin kullanıyorum hap, pek bir sıkıntı olmuyor.

bupropion etken madde etkisizdir. ancak trazodon da cınsellıge muhtemelen ondan bahsedıyorsanız ıyı gelir fakat uyuttuktan sonra bir ssrı donusuyor o nedenle mg ayarlaması onemlı doktor degılım sadece arastırmam
fakat ıkısı ıcınde avrupa amerika forumlarında kötü etkilediğine dair yabancı yorumlar da okudum

Son düzenleme:
@-ARAGORN-, ben piyasadaki bütün ilaçları denemiş olarak biri olarak söylüyorum. Olanzapinde sadece kilo aldım o da çok yemek yediğimden en az yan etki olanzapinde vardır doktora danış istersen bu ilacı. Bide olanzapin çok güçlü bir ilaçtır beni remisyona sokmuştu.

@Serhatç,

Kişiden kişiye göre değişir,kesin konuşma uzmana danışmak en doğru karar olur.

yan etki olarak PARMAKLARIM TİTRİYOR KIPIRDIYOR İSMETSİZ AMA İYİ HISSEDİYORUM KENDİMİ
Bu yan etkiyi akineton içmeme rağmen var heralde bu yan etki için kullanılmıyor

Üst Alt