Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yanımda Olmak Zordur Benim

ahmet_hoca

Yeni Üye
Konular
47
Reaksiyonlar
0
[FONT=Verdana][SIZE=3]yanımda kalmak zordur benim... dengesiz dostluklarım vardır. elimde olmadan sözümü tutamayacağım zamanlar vardır ve bazen zarar vermemek için kendime zarar vere vere gitmelerim vardır. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]yanımda kalmak zordur benim... bir anda sinirlenir ve kırarım herşeyi altüst eder ve dönülmez çukurlar açarım arada , bir anda herşeyi yakar yıkar ve geriye külü kalmayan yangınlar bırakırım ve herşeyi bitiririm...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]yanımda kalmak zordur benim... yaptıklarımın çoğunu anlamak için zaman gerekir ve anlayamayanlar beni suçlar. acımı içimde mutluluğumu dışımda yaşarım ben ve bir yanardağ misali yüzümde güller açarken içimde volkanlar patlar benim. nolur içimi görmeyi dileme bu ateşin yakamayacağı kimse yok...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]yanımda kalmak zordur benim... beni anlamaya çalışmak dünyanın en zor şeyidir çünkü ben bile kendimi anlayamıyorumdur çok zaman [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]yanımda kalmak zordur benim... çünkü çok ileri adımları tasarlayıp yürürüm ve bunu göremezsen sadece suçlarsın beni....[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]yanımda kalmak zordur benim... çünkü yaşayan bir ben yokumdur dünyada, sende yaşarım herşeyi. sen kimmisin ?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]sen arkadaşımsındır , sevgilimsindir , eşimsindir , düşmanımsındır belki de.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]ama beni arama, ben yokum sen varsın.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]yanımda kalmak zordur benim bu yüzden gidenlere hep dua eder ve onları onlardan çok anlarım...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3]ahmet_hoca[/SIZE][/FONT]

Kendi rüzgarımızın estiği yöne doğru gitme özgürlüğü bu çok güzel umarım bunu herkes yakalar.

bu basit bir durum karşısında kokup beni terkeden arkdaşlarıma ithafen yazıldı

Üst Alt