Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yaralanma sonrası sürekli anksiyete ve malüliyet başvurusu!?

Gazi43

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba saygıdeğer arkadaşlarım ben TSK da uzman çavuş olarak görev yaparken şehir operasyonlarında Nusaybin’de yaralandım yüzümde yanıklar oldu müteakip bana 1 ay hava değişimi sonrasında GATA’ ya sevk ettiler Gata bana 10 gün daha uyum bozukluğu tanısı ile rapor verip kota kanaat formu istedi ben ozaman bunalımdaydım ve çoğu şeyi hatırlamıyorum 90 gün rapordan dolayı sözleşmem fesih oldu yaklaşık 4 yıldır aralıklı olarak Piskiyatri servisinde kendi imkanlarımla tedavi görüyorum son 1.5 yıldır her ay düzenli tedaviye gidiyorum ve ilaç yazıyor doktorlar bu süreçte 10 aya yakın Gata ya gittim sürekli anksiyete yazdılar sonra arkadaş tavsiyesi ile gazi hastanesine gitmeye başladım orda da tssb tanısı koydular 3713 dan maluliyet için başvurdum Sgk red verdi avukat aracılığı ile mahkemeye verdim şuan Sgk yüksek kurulunda ama kesin işlemli raporum yokmuş karar veremiyorlar sanırım hastaneye tekrar sevk edecekler işe girmeden önce herhangi bir psikiyatrik rahatsızlığım yoktu yaralandıktan sonra başladı acaba hastaneye sevk edildiğimde doktorlar bana heytte ne raporu verirler ?
Cevaplarınız işin teşekkür ediyorum hayırlı günler diliyorum

Üst Alt