Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

yardımlarınızı bekliyorum.

ESRA GÜNER

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
herkese merhaba,

blog' a bugün üye oldum ve bunun bir nedeni var. ben engelli birine aşık oldum, ve onunla bir ömür geçirebileceğime inanıyor ve kendime güveniyorum. Engeli ise iki bacağının da tutmaması, koltuk değnekleri kullanıyor. hislerimden haberdar ve onun da bana karşı hisleri olduğunu düşünüyorum. Ancak daha önceden yaşadığı kötü tecrübeler bana yakınlaşmasını engelliyor ve ben inandıramıyorum onu. benimle buluşmayı bile kabul etmiyor. bir birimizi 2 defa gördük ama uzun yıllardır aynı şirkette çalışıyoruz ve kısmen birbirimizi tanıyoruz uzak mesefa var aramızda ne yapacağımı bilmiyorum. benim çok güzel olduğumu söylüyor belki bundan dolayı korkuyor bunu da bilmiyorum. mücadele etmek istiyorum. aynı durumda olan arkadaşlar lütfen bana destek olurmusunuz ne yapmam gerekiyor. şimdiden çok teşekkürler.

Selam güzelim seni çok takdir ettim. Madem o kişiyi çok seviyorsun, bence asla mücadele etmeyi bırakma
ben eminimki oda sana karşı boş değil ama belki sana bakamayağım diye korkusu vardır, yada seni üzerim diye korkuyordur
erkekler çok hassas oluyor bu konuda ama madem sen çok seviyorsun bence mücadeleye devam et ve sen onu sevdiğini ona söyle
ve sen çaba göster anlayacaktır emin ol güçlü olmalısın güzelim.

Slm arkadaşlar ben osas hastasıyım uyku sorunum var uykuda oto cpap maske onerdi doktorum. Ben henuz almadım bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların goruşlerini almak en iyi oto cpap hihaz hangisi hangi marka en uygun fiyat bilen varsa yardım bekliyorum teşekkurler:)

Üst Alt