Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yaşamak

araştırmacı953

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
ben bi engelliyim zor yürüsemde az konuşsamda ben yaşamayı seviyorum polyannacılık oynuyorum evet ama yinede güzel şey yaşama var olmak nefes almak kuşların cıvıltısını dinlemek denizi seyretmek dogayı seyretmek bu yaşadıgım erkeen olgunluk benimkisi hayat çocuklugu tam yaşatmadan büyüttü beni erkenden önümde uzun yıllar var biliyorum bu bi mazi olarak kalacak ileride açıp okuyacagım belki bbu yazımı inanıyorum inancımla yenicem hastalıgımı inşallah biz insanız önce biz kendimizin farkında olucaz sonra farkında olmayanların gözlerine baka baka hatırlatıcaz onlara kendiimizi düşüncelerim benim bunlar kimsenin katılmasını beklemiyoorum tabi pes etmedim etmicem ben arkadaşlarımaa ricam olur ancak aynaya bakın ve ben herşeyi düzeltebilirrim diyin herşey çok güzel olacak emin olun:eek::eek::eek:

" insanız önce biz kendimizin farkında olucaz sonra farkında olmayanların gözlerine baka baka hatırlatıcaz " süper laf

Üst Alt