Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yatak-bası yarası tedavisi ile ilgili olarak bilgi vermek istiyorum

Filix

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar araniza yeni katıldım hemsireyim, bir sağlık problemim yok burada sizlere yatak yarasından kullanıp cevap aldığım tedavi ve metodlarini ilaçlarını paylaşmak için bulunuyorum. Biliyorum ki konuyla ilgili bir çok başlık açılmış farklı yerlerde geçmiş konuları açıp cevap yazmaktansa buradan yardımcı olmayı dilerim.
Maalesef çoğunuz hastanede gerek meslektaslarim gerek diğer sağlık personelleri tarafından sıkıntı yaşadınız bizzat hemsire arkadaşım geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu omurilik felci oldu hastanede geçirmiş olduğu bir hafta boyunca derin yatak yaraları açıldı. Ablam kadar sevdiğim bu arkadaşımın sayesinde yatak yarasi tedavisi konusunda çok arastirma yaptım kendimi gelistirdim bir kac yıl sonra ananemin yoğun bakımda yattığı surede açılan yaralarını çok kısa sürede toparladim.
Piyasada oldukça pahali gereksiz yada ucuz zararlı ürünler var. Size yaranizin yeri büyüklüğü cepli yada cepsiz şekilli vs.. hakkında bilgi vermek istiyorum. Tek isteğim hep birlikte ağrısız acısız günler.

Üst Alt