Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yaygın kaygı bozukluğu için hangi oranda rapor verilir?

yildiray41

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
2015 yilindan beri antidepresan kullaniyorum yaygin anksiyete bozukluğu teshisim var son 3 yildirda ozel hastaneden ilac raporumu aliyorum engel icin basvursam bana yuzde kac verirler ya da benden ne isterler?

Özürlülük oranları diye yaz internete oradan bulabilirsiniz

Anksiyete bozukluk veya diğer anksiyete yelpazesi içinde olan tüm kaygı bozuklukları..panik bozukluk dahil.

Tam düzelen 0
Kısmen düzeln 20
Tedaviye rağmen düzelmeyen 40

@yildiray41,

@OğuzHan112,
Oğuzhan bey benim kısmen düzelen tedaviye rağmen %20 aldım ileride tedaviye rağmen düzelmeyen %40 alabilirmiyim yada nasıl bir yol çizeyim. Çok teşekkür ederim.

Anksiyete bozukluk tedaviye rağmen düzelmeyen %40 yönetmelikte var..ancak bu oranı çok zor veriyorlar.

Mesela çok uzun süre düzenli ilaç tedavisi ve düzenli kontrolleriniz olmalı.. hastane yatışları varsa %40 alma ihtimali yüksek oluyor.

Anksiyete bozukluk tedavi edilebilen bir hastalıktır..çok nadir kronik bir hal alır..doktor kronik kanatine varırsa tedaviye rağmen düzelmeyen %40 verecektir.

Kontrollerinize düzenli devam edin.

@Blac_sea,

Üst Alt