Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yeni Yıl

H.P

Üye
Konular
20
Reaksiyonlar
0
Milliyetçi Hareket'lerle kurulmuş bu diyarlarda, Cumhuriyet Halk'ının Barış ve Demokrasi'den ümidini yitirdiği şu günlerde, Adalet'le Kalkınma'yı beceren ya da beceremeyen herkesin Yeni Yıl'ını partizanca duygulardan arınmış halimle kutlar, Has Parti'lerde kafayı bulmak gibi eylemlere cesaret edilmemesini niyaz ederim.

mutlu-yıllar.jpg

Düşündüm de, yönlendirme gibi göründüğü için yazmadım :)

Esasında tam olarak seninki gibi kullanmayacaktım. Yeni yılın siyasetçiler gibi refah, fazilet, saadet vaad ettiğini has bir parti ile sizi oyuna getirdiğini falan yazacaktim; ama hem mesajın estetik yapısı oturmadı, has partiye dokundurmus olacaktım. Demem o ki, içime sinmedi :)

Not: Laptoptan özet bir cümle yazdım, ama ilk mesaj tam olarak yukarıda yazdıklarımı anlatmıyor. Önerini daha önce düşünmüşüm izlenimi vermeyeyim. Kendime en kısa zamanda dokunmatik bir tablet alman gerek sanırım. Cepten yazıp laptopa aktarmak dert oluyor :)

Ben sana: İlhamı, cebin küçük tuşlarından akıtamazsın, diyorum da inamıyorsun :)

Aktığı kadar artık :p

Üst Alt