Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yine Neden Susuyorsun ?

kanatli_

Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Susuyorum.
Susuyorum çünkü ''Sen'' diye başlayan bir cümlenin ilk hecesinden sonra kalbine yine ''seni'' kusmaktan korkuyorum.

Susmak... Susmak nedir ki yalanların söylendiği, küfürlerin edildiği, kalplerin kırıldığı, bir emirle insanların vurulduğu bir coğrafyada yaşamanın yanında. Susmak bir kalbi ne kadar kırabilir yada kimi öldürebilir. Bir insan ne kadar susabilir ve susmak seni ne kadar katlanılır kılabilir. Acıları saklamak ne kadar kolay yanında. Yanında susabilmek ne kadar zor. Ellerimdeki çizgiler, vücudumdaki izler, tenimdeki yanıklar, kesikler, lekeler, renkler, içimdeki uçsuz bucaksız kırıklar atlası, gözlerimdeki açlık ve bu cümleyi tamamlamama izin vermeyecek yorgunluğum sana ne anlatabilir.

:( susmak insanı akıllandırırmış okuduğum bir kitapta öyle diyordu ...

Susuyorum ve sustukça billıyorumki bütün acılarımın bana getireceği tek ŞEY,DERT ,SIKINTI VE HASTALIK olarak bana geri gelecek ve ben billiyorumki annem sustuğu için öldü .. bende susarak öleceğim..

Üst Alt