Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yoncalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi | Kütahya

Kütahya Yoncalı kaplıcalarına her sene gitmeye çalışırım kısmet olursa bu yazda gitmeyi düşünüyorum. Gerçekten çok beğendiğim ve faydası olduğuna inandığım bir yer. Hastanesini gezdim ve çok beğendim 2 kere muayene olmuştum ama yatış imkanım olmadı.

evet nasipse eşimle birlikte nisan gibi yatacağız. doğru haklısın önceden randevu alınıyormuş. biz şimdilik ayaktan tedavi oluyoruz.nisan gibi yatışımız gerçekleşecek

slm arkadaşım felçli Hastalara osteopati yi öneririm YONCALI FİZİK VE VE REHABİLİTASYON Hastahanesinde DR Sinan Yaradanakul bu konuda büyük desteği var dr.umunda sayesinde yavaş yavaş hissetmeye başladım. felçli olan arkadaşların veya tanıdıklarının bilgisine

his kaybı

ben 18 yıldır felçliyim.şu anda kütahya yoncalı fizik hastahanesinde tedavi görmekteyim .milim milimde olsa ilerleme göstermekte.sıcak ve soğuğu hissetmeye başladık ve eskisine oranla bacaklarımda hareketlenme var. bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa burayı tavsiye edebilirim.bende güzel gelişmeler var

omurilik felçlisi olup buraya giden var mı?

bende merak ettim omurilik felci olan giden ve fayda gören varmı

Giden arkadaşlar tecrübelerini yaşadıklarını daha geniş manada paylaşırlarsa sevinirim...

Dostlar merhaba, bu hastanede kalan varsa onlardan bir kaç bilgi rica ediyorum.

Odalar tek kişilik mi?
Hastane yemekleri nasıl?
OF'li hastalara yarar sağlayan alet edevatları neler (Örneğin lokomat gibi)
O hastaneye gidip kalmamı tavsiye eder misiniz?

Bizde suanda o hastanede sira beklemekteyiz odalari iki kisilik yurume robotoda var... bizede cok tavsiye ettiler gidip gorucez ins

Üst Alt