Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yorumları silme hakkında ...

• Konbuyu başlatan kazazede
  • Başlangıç tarihi
K

kazazede

[FONT=sans-serif]Bu konuyu açıp açmamak çok düşündüm ve açmaya karar verdim, çünkü sansür bana göre çok kötü bir şeydir, insanları tek bir kalıba uydurmak için hep uygularlar, bu konudan herkesin haberi olsun diyerek açıyorum bu konuyu, muhtemelen bu konumuda silecekler birazdan
Evet uzun yıllardır bu sitede bildiğim konularda, bildiğim kadarıyla arkadaşlara yardım etmeye çalıştım ve kimseyle bir problemim olmadı, ama 2 gündür bir konuya yorum yazıyorum, yazdığım yorum demek ki birilerini rahatsız ediyor ve yorumumu siliyor birisi. Admin veya hangi moderatörse silen insani olarak bir açıklama gereği duymuyor, aklı sıra sansür uyguluyor. Yani yorumu silince aklınca düzeni sağlamış zannediyor herhalde, yazılan yorumda küfür, hakaret, tehtid ve hiç bir suç unsuru yok, neden siliyorsun ey arkadaş, herkes senin gibimi düşünmek zorunda,silinen yorumumu yazacağım alt tarafa, sizler karar verin,[/FONT]

https://www.engelliler.biz/forum/sag...ebilir-mi.html
[FONT=sans-serif]Bu açılan konuda bir arkadaşımız devamlı diyanete sorun diye yorum yazıyor, bende (Ensar vakfında 45 çocuğa cinsel istismar edilirken hiç açıklama yapmayan Diyanete mi sorsunlar ) diye yorum yazdım, ve bu yorumum o gün silindi, ertesi gün tekrar aynı yorumu yazdım yine silindi[/FONT]
[FONT=sans-serif]Şimdi bu yorumu silen arkadaştan bir açıklama bekliyorum, Ensar vakfı hayranı bir arkadaşmı bu merak ediyorum,[/FONT]
[FONT=sans-serif]@[/FONT]OturanBoğa[FONT=sans-serif] bülent bey senin sildiğini tahmin etmiyorum ama yinede sen sildiysen lütfen bir açıklama yaparmısın veya silen arkadaşa sorarmısın, neden rahatsız olmuşta silmiş
Teşekkür ederim
NOT:Eğer benim yorumlarımı tehlikeli görüyorsanız üyeliği sonlandırabilirsiniz [/FONT]

kazazede

Mesajı ben sildim. Çünkü konu başlığı ile ilgisi olmayan ve konunun önüme geçen bir polemik. Eğer ensar ya da başka bir şey tartışmak istiyorsanız, uygun forumda başlık açarsınız ve dilediğiniz gibi tartışırsınız. Yani, tabii ki sansürle ilgili bir şey değil. Konu başlığı açan kişiye saygı ve ziyaretçilerin konudan uzaklaşmadan yanıta ulaşması.

Bülent bey keşke yorum silerken yorum sahibine bir not bırakılsa iyi olur düşüncesindeyim, teşekkür ederim

hulyaz

Nasıl değiştirilmesini istiyorsanız bana yazın, "şu mesajı değiştirin" deyin, değiştirelim hemen

Üst Alt