Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yüreğimden yüreğinize

denizwill

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Merhaba.. Hayattaki asıl engelin insanın düşüncelerinde olduğunu bilenlerdenim. Sizlerle aynı kaderi paylaşmıyorum ama yaklaşık iki haftadır sitedeki hemen hemen her yazıyı okudum. Bu kadar beklememin nedeni sizleri ve hayatlarınızı daha iyi tanımak istemem. Ben meme ca'yım (göğüs kanseri) ne kıyaslıyorum durumumuzu nede sizleri kendi derdimle sıkmak istiyorum. Sadece hayatlarınıza dokunabilmek, sizlerle tanışmak ve o güzel yüreğinizden geçen düşünceleri paylaşmak istiyorum. Bir kitap okudum yaklaşık 3 hafta önce ve hayatım değişti, adı 'Senden Önce Ben' konusunu anlatmicam ama beni sizlere yakınlaştırdığı ve 2 haftadır burayı takip etmemi sağladığı için kitaba ve yazara minnettarım. Her ameliyat bana kaybettiğim parçalarıma ramen hala burada olduğumu ve hala ışıldadığımı öğretti. Çünkü biz, bizim yüreklerimiz, kaybetiiğimiz parçaların toplamından daha büyük. Dualarım ve yüreğim hep sizlerle. Sevgilerimle, Özge Deniz..

A.s elimdeki kitapları bitirir bitirmez bahsetmiş olduğunuz kitabı alıp okuyacağım özetinde göz gezdirdim harika bir konusu var yorumlarda çok güzel.Allah size acil şifalar versin.

Hoş geldin Özge güzel dileklerin için teşekkürler.Burda çok güzel dostluklar kurup çok güzel paylaşımlarda bulunacağına inanıyorum.Umarım kısa zamanda sağlığına kavuşursun sevgilerimle.

Öncelikle hoşgeldiniz Özge hanım.Bir kitap, bir yazı, bir söz, bir şiir vb.. kimi zaman insanı alır bir boyuttan tamamen başka bir boyuta çeker götürür.Burda sizinde durumunuzun inceliği bu noktaya gelişinizi hızlandırmışa benziyor.İnşallah aramızda güzel dostluklar kurmak güzel paylaşımlar yapmak olanağını gerçekleştirisiniz.

sevgili ''papatyacım'' ''ıslık'' ''vilanjik'' ve ''castabala'' iyi dilekleriniz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim, ben iyi biliyorumki yazmak ve konuşmak iyileştirir, sizleri sıkmadan yazmaya devam etmek istiyorum :) sevgilerimle Özge Deniz

denizwill;bt11940' Alıntı:
sevgili ''papatyacım'' ''ıslık'' ''vilanjik'' ve ''castabala'' iyi dilekleriniz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim, ben iyi biliyorumki yazmak ve konuşmak iyileştirir, sizleri sıkmadan yazmaya devam etmek istiyorum :) sevgilerimle Özge Deniz
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimle Rabbim sen ve tüm her ne rahatsızlığı varsa ayırt etmeden te vakitte şifaya kavuşmanız duasıyla...

sevgili ''mayhan2515'' amin, Rabbim herkesin yanında olsun

Amin inşallah sizlerde daima moralinizi yüksek tutun gün doğmadan neler doğar bilinmez ....
denizwill;bt11942' Alıntı:
sevgili ''mayhan2515'' amin, Rabbim herkesin yanında olsun

Bu arada bizlerde bu kulvarda olduğumuz sürece iyi şeyler yazmak adına bir şeyler karalamak isteriz...

hoş geldiniz sizinde bize katacağınız çok şey olduğuna inanıyorum :)

hoşbuldum ''reco61''
inşallah yapabilirim temennim o :) sevgilerimle

Hoş geldiniz!​
Güzel dilekleriniz için teşekkürler, dileklerinizin gerçekleşmesi dileği ile...

Teşekkürler sevgili ''Tayanç''

Hepimizi dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle ;)

Üst Alt