Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yurtta kalır sağlık raporu için hangi doktora gidilir?

Pickle

Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
49
Kaldığım yurt sağlık raporu istiyor. Aile hekimim psikolojik rahatsızlığım yüzünden rapor veremiyor. Hastaneye gitmem lazım. Ne doktoruna gitmeliyim?

Bence psikiyatri değil. bulaşıcı hastalık olmadığına dair 3 imzalı bir sağlık raporu lazım sana. Bence sağlık ocağındaki aile hekimin bunu kolayca vermeli. İşi bu. psikiyatrik rahatsızlığın onu ilgilendirmez

Soru işareti koydum olabilir mi diye. Ama Oturanboga abimiz bulaşıcı hastalıklar diyor.

bu arada ben de bildiğimden değil, mantıken yazdım. Bulaşıcı bir hastalığım yoksa ne olup olmadığım kimseyi ilgilendirmez.

Bu arada KYK müdürlüğü yazısından alıntı.
Önceki yönetmenlik ;
2021 ''Yurt ve pansiyonlarda ortak kullanılan alanlar olduğu için kalan kişilerin sağlıklı olduğunu beyan etmeleri oldukça önemlidir. Özellikle Hepatit A, B ve C hastalıklarının yanı sıra mantar hastalığı vücut sıvıları ile rahatlıkla bulaşan hastalıklardır''
Tabi KYK yurdumu özel mi?
KYK Artık rapor ibraz etme zorunluluğunu kaldırmış.
O yazıda burada
''Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Barınma Hizmetleri Yönetmeliği'nde yapılan güncelleme sonrasında, yurt kaydı için sağlık raporu ibraz etme zorunluluğu kaldırılmıştır

O zaman bunlarla ilgili olmalı.
Hepatit A, B ve C hastalıklarının yanı sıra mantar hastalığı vücut sıvıları ile rahatlıkla bulaşan hastalıklar

Yurt müdürüne sordum, bulaşıcı hastalık raporu mu diye. Normal sağlık raporu dedi. Heyete gireceğim arkadaşlar. Yani sanırım.

Isleri gucleri zor sar barinma temin eden ogrencilere eziyet masraf cikarmak egitimi onemsemexen zulmetmek burokratik engel,erle anasini aglatmak bunlari
Bir yakinim odtuyu kazandgi icin yasi kucuk diye noterden yurtta kalmasi icin veliden vekalet
Ayrica hafta sonu evci cikmasi icin diye ayri bir vekalet istemisti
Veliye kazik noter parasi
Yasi kucuk evden ayrilan ogrenciye gerilim icin is yabanci sehirde

Üst Alt