Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yürüme korkum var. Psikoloğa gitmeli miyim?

Nazmiye451

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaslar ben tam 2009 dan beri yuruyemiyorum ve yeni yeni volkir ile yurumeye basladim ancak yururken korkuyorum dusucem diye ve yururken surekli ayaklarima bakiyorum onume degil yani kafam yururken egik gozlerim ayaklarimda.acaba bunun icin bir psikologa gorunmelimium yoksa hergun antreman yaparak kendimi yurumye alistirarak bu korkumu yenebilirmiyim?

aynı bende öyleyim benim sitrezlerim çok çoğalldı dışarda sağ elimde baston sol elim de başka birinden destek alıyorum kalabalık ortamda yümekten çok korkuyorum yanımdaki kolumu bıraksa hemen düşüyorum düştüğüğm zaman yerden kendim kalkamıyorum gitgide gücüm azalıyor açıkçası ilerliyor hastalığımın adı frederiçk ataksi

bence git bende çocukken aynıydım volkırla yürütmeye çalışıyorlardı fizik tedavide ayaklarıma bakıyordum korkuyordum belki fizik tedaviye gitsen düzelebilir onlar bir süre sonra önüne baktırıyor cesaret veriyor , gerçi ben yuruyemedım ama aşama kaydetmiştim

Üst Alt