Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Yüzümü insanlar görsün istemiyorum ve yüzümü insanlardan saklıyorum.

aydünyavaz

Aktif Üye
Konular
627
Reaksiyonlar
222
Yüzümü insanlar görsün istemiyorum ve yüzümü insanlardan saklıyorum ve duygularımı dışa belli etmek istemiyorum.

Şizo Affektif Bozukluk
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Asperger Sendromu

10 yıldır düzenli bir şekilde tedavimi olmaktayım ben.

geçmiş olsun bende insanların bana dalga geçtiğini görüyorum okul okuyamadım

@ayDÜNYAvazo hadi sen insanları görmek istemesen anlarım da neden yüzünü insanların görmesini istemiyorsun .

Son düzenleme:
sokrates

Belki yüzümden duygularımı belli etmek istemiyorumdur tamda bilemesemde.

ayDÜNYAvazo öyledir zaten de kimse kimsenin umurunda değil sen kendin kuruntu yapıyorsun .

kimse seni senden başka çok sevmez

Belkide çektiğim acıları belli etmiyorum ve bu acıların yüzümden okunmasını istemiyorumdur.

Duygularımı diğer insanlar görsün istemiyorum.

İnsanların yüz (100) ifadelerimi göremesin istiyorum.

İnsanların çoğunluğunda vardır bu zaten çevrelerine mutsuz görünmek istemezler hep mutlu görünmek isterler hatta kendileri mutsuz olsalar bile sosyal medya da gülücüklü fotolarını paylaşırlar :):eek::D insanın egosu imrenilmek hatta kıskanılmak ister üstünlük gösterisi yapar dostum yakınım dediği insanlara ama ülkenin hatta dünyanın durumuna bakıyorum da iyi ki mutsuzum diyorum zaten vicdanım el vermezdi mutlu olmayı eşim dostum yakınım eski veya yeni çevrem hatta insanların çoğunluğu mutsuz iken çok şükür ki mutsuzum .:(

İnsanların yüz (100) ifadelerimi göremesin istiyorum.

Eski fotoğrafında sert ve olgun bir yüz tipin var. Senle yaşıt olmamıza rağmen beni 10 yaş küçük sanıyorlar. Bence avantaj bu senin için . yeni kuşak hariç yaşa saygı gösteren bir milletiz.

Niye bu kadar önemsiyorsun insanları
Boşver yüzüne baski yapma insanlar yüzünden ne anlarlarsa anlasinlar yani

Aslında yüzünde ki ifadeyi gizlemeye çalışınca tuhaf görünürsün.
Yüzünde anlamsız , donuk bir ifade oluşur.
Kasma kendini, her insanın kafasının içi aynı değil.Her insan farklı bir dünya.
Sanırım sen dışarıya çıktığında ,sanki tüm insanlar birbirini tanıyormuşda bir sen aykırıymışın bir sen yabancıymışın gibi hissediyorsun. Her bir kişi birbirine en az senin kadar yabancı , böyle düşünmen seni rahatlatabilir.

Kimse senin mimiklerinde ki ifadeye bakarak içinden geçenleri bilemez.Doktor dahi bunu bilemez.

Kasma kendini en fazla 40-50 sene daha yaşarsın.Kalan bu süreyi kendine zindan etme.
Kim ne derse kim ne düşünürse düşünsün.
Bu hayatı kendin için yaşa başkaları benim hakkımda ne düşünür , yüzümden ne anlam çıkarır diye yaşama.

Dünyada 8 milyar insan var , bu 8 milyar tane farklı kişilik,farklı kafa,farklı dünya,farklı bakış açısı demek.
Sende bu milyarlarca insan içinde farklı bir dünyasın.
Ne demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir.
Kal sağlıcakla.

Yanlış anlamanızı istemem ama forumda harcayacağınız değerli zamanınızı başka bir uğraş hobide olabilir edinirseniz daha yararlı olur

Üst Alt