Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Zaman su gibi aktı

celal1973

Yeni Üye
Konular
462
Reaksiyonlar
0
1[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Zaman su gibi aktı [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Yaz bitti.Ereğli’den Ankara’ya döndük. Daha üç ay önce Ereğli’ye gitmiştik. Zaman hızlageçti, işte döndük. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Merhababugün 12 Eylül 2015. Biliyorsunuz üç ay önce yazı yazmayı bıraktım. Kitapyazmak için sanal dünyayı kapattım. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Zaman aktıve yaz tatili bitti. Seneye yaşar mıyız Allah bilir. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Kitap şuan 260 sayfa ama hergün yeni şeyler ekleyip düzenliyorum. O yüzden yeni yazılarve Face’te yine fazla aktif olamayacağım. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Ne kitabıbu, ne çabuk 260 sayfa yazdın diye merak edenler olabilir. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Efendim bukitap geçtiğimiz yıllarda yazdığımız, hayatımı anlattığım En büyük engelliliknedir isimli kitabımın genişletilmiş ve hikayeleştirilmiş halidir. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Sayfasayısını çok bulanlar için söyleyeyim. Her iki satırdan sonra bir satır boşlukvar. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Kitabı 18bölüme ve yüzden fazla başlık altında topladım. Kitapta 290 yazımdan bölümlereve on’dan fazla hikayeye de yer verdim. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]( SİZDEĞERLİ DOSTLARIN KİTABIMLA İLGİLİ YAPICI YORUMLARINI ÇOK MERAK EDİYORUM. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]KİTAPOKUMAYI SEVENLER [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]LÜTFENBANA MAİL ATARSANIZ, [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]SİZEKİTABIMIN SON HALİNİN PDF DOSYASINI GÖNDEREYİM İNŞALLAH... [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]celalcelik@gmail.com[/FONT][FONT="Arial"] ) [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Evet hayatçok kısa… [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Uzunzamandır duymadığımız şehit haberleri yine gelmeye başladı. İnsan hala hayattaolduğundan utanır mı, utanırmış, diye Twitter’dan yazmıştım. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Evetonların yerine şehit olmayı o kadar çok isterdim ki… [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Hernamazda şehitlik istiyorum. Çünkü şehitler mahşerde hesap, sorgu olmadan direkcennetin yüksek makamlarına gidecekler. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Oysa benhayatımın hesabını vermekten korkuyorum. Namaz, oruç çok borcum var. Olanlarsayüzüme mi çarpılır bilmiyorum. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Evet şehitolana düğün bayram ama gözü yaşlı ana, babaların yürek sancısı ölene kadardinmiyor. Biz haberlerde her şehit haberinde ağlıyoruz ama ya o şehitçocukları. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Onlar birömür baba özlemi duyacaklar. Yazımı bir şehit kızının babasına yazdığı birmektup ile bitiriyorum. Bu mektubu kitabıma da koydum. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]***[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] Sevgili Babacığım,[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] Yıllar yıllar geçiyor, her şeydeğişiyor, her şeyden öncede ben değişiyorum. Değişmeyen tek şey değişiminkendisiymiş ya… Ama benim hayatımda hiç değişmeyen ve asla değişmeyecek olantek ve en acı gerçek; SENİN KAYBIN. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] Yoksun baba; yanımda, tenimde, saçımıntelinde yoksun. Kalbimde, ruhumda, beynimde olsan da, yaşamımın hiçbir anında,hiçbir üzüntümde, hiçbir mutluluğumda, hiçbir sevincimde, hiçbir hayalkırıklığımda sen yoksun. Varlığın, bedenin yok. Elbette ki her şey maddeselolarak var olmak değil, ama ben seni hiç tanımadım ki! [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] Gülüşünü, konuşmanı, sesinin tonunu,kahkahanı hiç görmedim, duymadım ki! Hepdüşünüyorum yanımda olsaydın ağzından "yavrum, kızım" sözcüklerinasıl çıkardı? Bu duygu dolu sözler benim yüreğimi nasıl ısıtırdı? İnsanlarınnefret ettiği sözcükler olur mu? Benim var: BABA. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] Çünkü ben bu sözcüğü "hiçbirzaman" doya doya, dolu dolu söyleyemedim. Bunu duyacak, gözlerinin içigülecek ve beni çok büyük bir sevgiyle kucaklayacak bir babam olmadı hiç![/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] Evet tüm bunlar benim üzüntülerim,yokluklarım. Ama tüm bu büyük acının yanında bana en büyük onuru, şerefiyaşattın: BEN BİR ŞEHİT KIZIYIM.[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] Bugün ölümünün tam 10. yılı. Şu andayanında, sevgi dolu kucağında olamasam da tam baş ucundayım . O soğuk mezartaşının tozunu ellerimden ateş çıkarcasına yıkıyorum babacığım. [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]Gittinbaba, gittin. Ben daha üç yaşındayken, seni sevmeye, tanımaya başlarken… Benkarısını, minicik bebeğini vatanı için bir yana bırakan, canını vatanına fedaeden, cesur, yiğit, yüreği vatan sevgisiyle dopdolu gencecik bir üsteğmeninkızıyım. Ağlamamalıyım.[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] Senin ak saçlı bir dede olduğun günlerihiçbir zaman göremeyeceğim; ama sen benim anılarımda, hatıralarımda hep oyakışıklı, gururlu, cesur ve gepgenç üsteğmen olarak kalacaksın. Bu, çok onurverici baba! [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"] Bir tek kez seni görüp seninle tanışma vekonuşma şansına sahip olsaydım sana sadece teşekkür etmek isterdim. Annemi vebeni senden yoksun bıraktın; ama bana da, Çocuklarıma da, torunlarına da inanılmazbir gurur yaşatan ve yaşatacak olan "ŞEHİTLİK" ünvanını kazandırdın.Teşekkür ederim babacığım, teşekkür ederim…[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]BegümÖZCAN[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]*****************[/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Arial"]AĞLAMAKGÜZELDİR… [/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT="Tahoma"][SIZE=3]CelalinPenceresinden[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

Üst Alt