Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Zindanımı Hatırlatma ( Seninle Mutluyum )

ahmet_hoca

Yeni Üye
Konular
47
Reaksiyonlar
0
img-zindandanmehmetemektupnecipfazilkisakurekkendisesinhq-239.jpg

Ben kendi zindanlarım da çürürken sen beni ziyarete gelen en sevdiğim, tek sevdiğim. Zindanımdan çıkıpta gördüğüm güneşim, hayatım, nefesim, sevdam. Senin kendi ellerinle sunduğun mutluluğu kucaklarken nolur bana içeriyi (içerimi) sorma.

Zindan da günler nasıl geçer deme. Şuan ben seninleyim. İçeri de sen neler yapıyorsun deme, şuan gözlerinin uçsuz bucaksız kırlarında, nefesinin meltemiyle koşuyorum. Güzelliğinde yitmiş gitmişken herşey, uyandırma beni rüyalarımdan. Sen varsın ve geride kalan herşey yok. Şuan ben seninleyim, nasılsa gideceksin. Bırak sen varken karanlıklarım dağılsın. Bir kış günü ayazda kalmış yüreğime güneş sıcaklığında vururken, varlığında sorularınla ayazlarını hatırlatma. Bırakta ısınayım...

Zindanımın diplerinde oturupta, seni hayal ediyorum zaten. Şuan karşımdayken bari beni zindanlarıma yollama. Orada mutluluk yok, orada huzur yok, orada anlatılacak, hatırlanacak hiç bişey yok.

Gel de paylaşalım deme o karanlıkları. Sen bir bayram günü anasız babasız kalmamışsan, dilediğin heran sokaklarda deli dolu dolaşmışsan, nazlanırken birileri seni sıkıya sarmışsa, sevdiklerine dilediğin an ulaşmışsan zindan mahkumunu anlayamazsın. Anlarım deme sakın, sadece dinlersin, belki anlık gözyaşları, anlık üzüntüler sarar yüreğini. Sevdiğin için üzülürsün, o anlar da olamadığın için hayıflanırsın ama elinden başka birşey gelmez.

Gel sevdiceğim, gel nur çiçeğim. Madem sen varsın, madem buradasın, zaman gardiyanı görüş bitti demediği sürece yanındayken gözlerimdeki mutluluğu zindanımın karanlıklarını sorarak, hatırlatarak gölgeleme.

Suuussssssss, sakın bana paylaşmıyorsun deme. Seninle o kadar mutluyumki mutsuzlukla ilgili hatırlayacağım veya anlatacağım herşey senin getirdiğin mutluluğuma ihanetimdir.

Sen varsın ve ben mutluyum, bugün var ve dün öldü. O zaman gel güzel güzlüm, gül bakışlım, gülümsemesinde baharlarımı bulduğum. Unuttuğum gömdüğüm maziyi brıakta geleceğe ilerlerken ne sen ne de ben ağlamayalım.

Bilirsin beni, ağlayamam ben. İçime döktüğüm gözyaşlarım içimdeki çölü vahaya çeviremedi ama inanki artık içimdeki çöl o kadar da sıcak değil. Çünkü yağmur gibi yağıyorsun yüreğime. Senin yağmurlarınla ıslanırken, gözlerim kapalı, kendimi kırlarda koşarken düşünürken bana zindanımı hatırlatma. Sen varsın ve herşey harika. Seni seviyorum, sevginle mutluyum, iyiki varsın kartanem...

ahmet_ hoca 17.09.2014

Üst Alt