Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ziraat Bankası Çalışanı kim var?

memnunmusun ziraat bankasından arkadasım?davranışlar vb..nasıl?görevin nedir?

memnuniyetle neyi kasdediyorsun bilemiyorum ama konu ücretse sektöre göre iyi sayılır. Çalışma şartları ise, biliyorsun bankalarda (tabi şubelerde) akşam çıkış saati yoktur. Zamınında da çıkabilirsin iki saat sonrada. Bu şube hesaplarının ve kasanın tutmasına bağlı olarak değişir. Birde engel durumunu bilmiyorum ama genelde fiziksel engelliler için uygun değildir. Genel Müdürlükte (Ankarada) görev alacaksan hiç düşünme hemen gir.
Ben şubede çalışan yetkili bir personelim.

Arkadaşlar şu ziraat bankasını ilanlarını hiç denk gelmiyorum ilan açıldığında burdan da duyurabilirmisiniz takip edelim

arkadaşım ben bir ay önce ziraat bankası mülakatına girdim ve çok güzel geçmişti mülakat hatta mülakattakiler olacak gibi konuştular ama olmadı genelllikle mülakatta hep engeline ilişkin saçma sapan sorular sorulddu sonuç olarak alınmadım alınsaydım genel müdürlükde olacaktım ama olmadı bankalar engelli memur arıyorlar ama aynı zamanda da engelsiz olmanı istiyorlar dış görunuse cok önem verıyorlar benim sadece bacagım protez onla ilgili bile alaylı sorular sordular... LEVENT arkadaşım sen ank.da ki bir şubedemi çalışıorsun...

Üst Alt