Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ziyaretçi Defteri

A_GEYiK

Üye
Konular
52
Reaksiyonlar
0
Yaklaşık 3 yıldır yayında olan internet sitem bazı sebeplerden dolayı yakında sanırım kapanacak. Yazılarımın bazılarını burada yayınladım ve ileride de geri kalan kısmını yayınlarım sanırım. Bir tek ziyaretçi defterime yazılanların yedeğini almama kararı aldım. Bu sebeple en beğendiğim 3 tanesine burada paylaşayım dedim...

Dursun Demir - 7 Ekim 2009
DEĞERLİ ARKADAŞIM. SELAM EDER GÖZLERİNDEN ÖPERİM. NASILSIIN İYİMİSİN GİBİ CÜMLELER KURARAK HİTAP ETME CAĞINI AŞTIĞIMIZI GÖRÜYOR VE MUTLU OLUYORUM. SİTENİ ZİYARET EDİNCE GÖRDÜKLERİME ÇOK ŞAŞIRIP SENİ TANIYAMAMANIN YADA YANLIŞ TANIMANIN NE KADAR ÜZÜTÜSÜNÜ DUYMUŞSAM BİR OKADAR DA YENİDEN TANIMNIN HAZZINI YAŞADIM..ABİ BU NEDİR NASIL BİR DERYADIR BİR BİLGİSAYAR PROGRAMCISINDAN DA BÖYLE EDEBİ METİNLER CIKARMI DEDİM KENDİ KENDİME.ZAMANLAR ARASI GEÇİŞ ,TASVİR, GERÇEKLERLE HAYAL DÜNYASININ BİRLEŞİMİ VE HARMANLANMASI .KARDEŞ BU İŞTE BİR İŞ VAR.Bİ HOŞ GELDİ BANA YAZILAR... YA GÜZEL OLDUĞU İÇİN SEVDİM YADA SENİ SEVDİĞİM İÇİN SEVDİM..AMA SEVDİM... UNUTMADIM SENİ.. HA BİDE SAKARYADAN GEYVE YE SENİN ARABAYLA GİDERKEN BİZİ SAĞDA SOLLAYAN ARABAYA NE DEDİĞİMİZİ UNUTMADIM.. YAZILARININ DEVAMI DİLEKLERİMLE.. BAŞARILAR..

Sadık Bilen - 30 Eylül 2009
Hayatimda tanidiğim ender insanlardan birisin. seninle çok güzel anilarim geçti. duygularımizi düşüncelerimizi dile getiren yazi okunan bir kitap haline geldiğinde ruhu besleyen bir azik oluyor. karni acıkan insan nasıl ekmeğe koşarsa ruhu sikilan insanda senin ruh doyurucu zevkinden kendisini mahrum birakmamali. inan beni eşim bile doğum günümü hatirlamazken sen beni telefon ile arayarak kutluyorsun!! seni sevmeyen top olsun!! okul arkadaaşi (kopya cekerken taniştik)

Halil Birekul - 29 Ağustos 2008
hayatta tanidİğimiz birileri vardır, sadece taninirlar. Hayatta tanidiğimiz birileri vardir, unutulmak istenirler. hayatta tanidiğimiz birileri vardir, sevgileriyle hem kendilerine, hemde hayata bağlarlar bizi... sevgili kardeşim seni tanidiğim 10 yillik süre içerisinde hem kendine, hemde çevrendekilere sevgi ve motivasyon kaynaği oldun. bu site sayesinde artik kapsama alaninin artirmiş bulunuyorsun. yazilarinin ve bilhassa kitaplarinin devamini bekliyorum. Başardin, Başariyorsun; Unutma başaracaksin da!

kitaptamı yazıyorsun :S ben nie bilmiom :) şimdi senin kitapları aramaya çıkartma beni.. söle çabuk..

Üst Alt