Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

1.5 yaşında down sendrolmu çocuğum için 2022 başvurusu yaptık..?

sendemi

Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
slm ben aranıza yeni katılıyorum antepden
benim 1.5 yasında dowm sendromu bi çocugum var. ben 18.05.2009 da rapor için sevk aldım. acaba maas baglanırsa bu tarihmi gecerli olacak ypksa ankaraya ulastıgı zaman mı
cocugumun %70 raporlu sorgulama yaptıgım zaman evrak işleme alındı diye yazıyo
bu ne demek ve ne zaman belli olur maasın baglanması bilgi için tsekür

evrak teslim tarihim

evrakları teslim ettigim tarihde 18.12.2009 onu yazamayı unutmusum evrak takıp tarihindede 27.01.2010 yazıyo şimdiden tesekür ederim

Evraklarınızı her şeyiyle birlikte kaymakamlığa teslim ettiğiniz ve orada kayda geçirilen tarih başlangıç sayılacak. Yukarıda yazdığınız iki tarih arasında kayda değer bir fark olmadığı gerekçesiyle kurumlar işlem yaparken hehangi birini seçebilir. Bizde maalesef öyle günü gününe işlem olamıyor...

maas baglanma tarihi

abi bilgi için tesekür ederim ama pek aydınlanmadım yani bu işlemler ne kadar sürer ne zaman belli olur maas baglanırsa ne kadar maas alabiliriz. iyi aksamlar

sendeemi arkadasım slm evrakları teslim attgin tarihten itibaren tahminimce 8 ay veya 1 sene sürebilir onaylanırsa evrak teslim tarhinden onaylana kadar biriken paranızı toplu alırsınız .yüzde 70 vee üzeri enson bildigim 835 tl di sanırım allah yardımcınız ollsun

2022 maaş baglanması neden bu kadar uzun sürüyo

arkadaşlar slm 2022 maaş baş vurusu ve maaşşa baglanması neden bu kadar uzun sürüyor zaten gereken yerlere gidilip mühür ve imza alınıyo anlamış dilim bilgi için tesekür ederim..

Prosüdür böyle işliyor.hem Yerel hemde ankara heyetinden geçtiği için uzun sürüyor maaleSef.dosya sıralamasına göre hareket ediliyor.ama :( bu durum sizin için artı bir olay.dosyayı teslim ettiğiniz tarihten itibaren içerde paranız birikiyor baglantı olduktan sonra içerdeki parayı toplu olarak alacaksınız.

Kızkardeşime 2022 engelli aylığı almak için 17.07.2007 tarihinde müracaat etmiştik. 2010 yılında gelen yazı ile hakkaniyete uygun olmayan bir sonuç ile karşılaştık.

sayın uçan 2022 den aylık vermek kimsenin isteğine bağlı değildir.
araştırman yapılır ilçe idare kurulundan evrakların incelenir. primsiz ödemeler falan diye bir şube var oraya gönderilir. her şey evrak üzerinden incelenir. eksiklik var sa yazı ile eksik evrakları isterler.
eğer tam red nedenini yazarsan daha çok yardım alırsın.

benim cocuguma maaş baglandı parayı nasıl cekerim

slm arkadaşlar benim cocuguma maaş baglanmış 26.3.2010 ödeme diyor
ben pazartesi bankaya gidip maaşımı cekebilirmiyim veya ne yapmam gerekir

şimdiden tesekür ederim bilgi için

bülent abi ben hala maaşımı almadım 26.03.2010 ilk aylık ödeme dio online ziraat bankasına ödemeniz gönderilmiştir dio 05.04.2010 tarihinde ama bankaya gittim para yok dediler ne yapmam lazım evrakda gelmedi bana ankaradan bilgi için tesekürler abi

Başka bir şubeye gidip sormayı deneyin. Bazen adamlar yanlış ekrana bakabiliyor...

arkadaşlar allaha şükür az önce yaklasık 2 saat oldu toplu paramı aldım darısı diger arkadasların başına tc numaramla parayı cektim yardımcı olan arkadaşlara cok tesekür ederim

Üst Alt