Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

1 Ekim'de başvurduğum özürlü maaşı bağlanmış..?

izmir_umut

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
slm arkadalsar sızden bı rıcam var
benım 01 09 2010 da evrak verdımm sımdı onay geldı yuzde 88 sekız ozur raporu aldım ogluma
agır ozur raporu degıl 1 yıllık gecerlı dıyolar anlayamadım 400 mılyon maas baglamıslar

ağır özürlü ibaresinin olup olmaması 2022 için önemli değil.
fakat 1 yıl süreli ise 1 yıl dolmadan yeni rapor alıp sgk 'ya göndermeniz gerekli.
aksi halde 1 yıl sonunda maaşı keserler..

Bir de 3 aylık 400 tl diye bir maaş yok ki? Bu maaş değil, biriken toplu para olmasın?

Evrak takipte ilk ödeme tarihi ne yazıyor? Online ödeme tutarı ne kadar? Evrak takipten bakarak cevaplar mısınız?
Ya da kimlik bilgilerinizi saklayarak evrak takipte yazanları buraya kopyalayabilir misiniz?

selam
400 tl diye bir maaş var.
kaymakamlık bizim 52 raporu görünce 3 ayda 400 dedi.

ecarus, sen hangi maaştan bahsediyorsun?
Kaymakamlıkta nereye sordun sen?
2022 aylıklarında üç aylık 400 Tl tutarında bir ödeme söz konusu değil.

2022 falan bilmiyordum ilk başta bimerden kapsamlı bir cevap gelir diye bimere yazmıştım. beni kaymakamlığa yönlendirdi.kaymakamlıkta malmüdürlüğüne gitmem istendi . oraya raporu gösterdim 3 ayda 400 alırsınız dedi. belki de memure hanımın bilgisizliği olabilir.

Baştan savmak için öylesine söylemişlerdir o miktarı sana.

Üst Alt