Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

1 yıldır tedavi görüyorum, raporluyum. Muayene olamadım, ne yapmalıyım?

zalif1

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar ben 1 yıldır kemik iliği kanser tedavisi görüyorum haliyle raporluyum.Bugün kontrol için hastaneye gittiğimde SGK aktivasyonu istediler, SGK ya gittiğimde işyerini arayıp 1 ay geriye dönük sigorta yatırmaları gerektiğini söylediler. ben bir şey anlamadım.roporluyken nasıl sigortam yatar.şuan muayene olamıyorum.ne yapmam gerekiyor???????

bu gün oradaydım bahsettiğin yasa çıkartılmış sadece iş kazaları için böyle bir şey yapılıyormuş.iş yerim belki yatırır, fakat ben devlete bunun için mi yıllarca prim yatırdım.böyle uyduruk bir yasa olur mu?anlayacağın gittiği yere kadar, yaşanmaz bu ülkede.

Salik, yukarıda aktardığım bilginin sadece iş kazası nedeniyle meydana gelen durumun tedavisini kapsadığı nerede yazıyormuş? Ne kanun maddesinde böyle bir kısıtlama var ne de Danıştay'In iptal kararında.
Devam eden sağlık hizmetinin hiç bir şart altında kesintiye uğramaması lazım. Aksini iddia eden varsa, lütfen dayandığı mevzuat maddesini söylesin.

Üst Alt