Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

10 bin TL deprem yardımı kimlere veriliyor?

(Gölge)

Aktif Üye
Konular
232
Reaksiyonlar
39
Debremzedeyim 10 bin TL verilmeye başlandı ziraat bankasından şartlar neler kimler alabilir

Deprem bölgesinde ikamet edenler için devlet yardımı

Depremde evleri hasar gören ve tespit edilen ailelere 10,000 tl ziraat bankasına yatırılmış Kahramanmaraş da yaşayan bir arkadaşa e devletten mesaj gelmiş

Hasarlı olarak tespiti yapılmış konutunuz için hane başı destek ödemesi kapsamında T.C. Kimlik Numaranıza tanımlanan 10.000 TL yardım tutarını Ziraat Bankası Şubelerinden tahsil edebilirsiniz

Depremde evleri hasar gören ve tespit edilen ailelere 10,000 tl ziraat bankasına yatırılmış Gaziantep de yaşayan Bana e devletten mesaj geldi

Hasarlı olarak tespiti yapılmış konutunuz için hane başı destek ödemesi kapsamında T.C. Kimlik Numaranıza tanımlanan 10.000 TL yardım tutarını Ziraat Bankası Şubelerinden tahsil edebilirsiniz

Deprezedeyım 10 Bın TL afadın verdıgı yardım cıkmış bankalara la GSM sırketlerıyle ıcralıgım bu yardım parasına hacız veya bloke konumu gerçekten cok ıhtıyacım var bu paraya evim hasarlı

azad21 OHAL kapsamın da bir sonraki açıklamaya kadar,afet bölgelerinde ki haciz ve icra işlemleri durduruldu.Ayrıca o paraya el konulmaz.Sen yeterki paranı cekebilecek,Banka,ATM,ptt bul.Geçmiş olsun.

18 Şubat'ta iki yapı denetim uzmanı gelip evimizi kontrol etti ve az hasarlı diye sisteme işlendi. Bugüne kadar herhangi bir yardım yatmadı halen. Aynı durumda olan var mı?

Üst Alt