Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

10 yıl dolunca emeklilik için tekrar rapor mu almam gerekiyor?

sokr@t

Aktif Üye
Konular
90
Reaksiyonlar
76
Psikotik depresyon rahatsızlığından dolayı polis iken gih memuru yaptılar .6 yıllık memurum 10 yıl dolunca tekrar rapor almam şart mı ?? Ya da zorluk yaşar mıyım ??

10 yıl dolunca neden rapor almanız gerekli ancak emekli olur iken kurum sevki ile rapor almanız istenebilir.

Bende onu soruyorum sayın officer çünkü 10 yıl dolunca emekli olmak istiyorum

10 yıl dolmadan emekli olma imkanım yok diye biliyorum

benim bildiğim emekli sandığı mensupları da artık ssk lılar gibi 1800 günleri dolduğunda malulen emekli olabiliyorlar sakat olarak işe girenler de 15 yıl sonra emekli olabilirler ama bu süre bence çok 10 yıla inmeli 10 yıl çalışan bir üzürlü kendi isteğiyle emekli olabilmeli devlet sakatları çalıştrırp ta ne kazananacak en azından bir sakat emekli olduğunda başka birisi yerine geeçer

ben 10 yıl şart diye biliyorum adi malül emeklilik için 5 yılda olunacak olsa hemen olurum çünkü çalışmakta çok zorlanıyorum ..

başka birinin sürekli bakımına muhtaç olma hali yoksa, 1800 günle malulen emeklilk mümkün değil.

Malulen emeklilik söz konusu olduğunda önceden alınan raporların hiç bir önemi olmaz. Emeklilik başvurusunda bulunduğunuzda sizi hastaneye sevk ederler, orada verilecek rapor belirleyici olur

Önceden alınan raporların etkisi yoksa işimiz allah a kaldı desene bence çok zor bu emeklilik işi ..şimdi o zaman geldiğinde bana şunu da diyebilirler evet sen psikotik depresyonsun ancak gih memuru olmanda bir sakınca yok derlerse emekli de etmezler diye düşünüyorum ..gerçekten ne zor iş bu ya ..:(

Üst Alt