Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

100 TL iş göremezlik maaşı alıyorum diye kızımın 2022 aylığı kesildi. Ne yapmalıyım?

yunus27

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
benim özürlü kızıma 5 ayda cıktı maaşı raporu soruş turması hepsi 5ayda

sayın kalem ben işkazası gecirdim sol işaret par magımı kaybettim ssk dan muracat ettim maaş icin bana yüzde 15 işgöremez raporu verdiler ve bana sadece 100 tl maaş veriyor lar ben zihin sel özürlü birkızım var 2020 maşına müracat ettim yüzde 92 rapor verdiler 2senesonra maaşı cıktı ve 100 tl maaş alıyorum diye cocugun maaşını elime gwcmeden kestiler müracat yapsak 2020 maşa tekrar baglata bilirmiyim şimdiden tşk

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Kızınız 18 yaşından kuçukse sizin de dediğiniz gibi oyle 100 TL'lik bir geliriniz varsa 2022 engelli yakını aylıgınızı kesmeleri yasal malesef. Çocugunuz adına başka geliriniz yoksa eşiniz başvursun. Eğer eşiniz çalışmıyorsa ve sizin işgöremezlik aylıgından başka aylıgınız geliriniz yoksa dediğim gibi eşiniz çocugunuz adına yeniden başvursun:http://www.engelliler.biz/forum/202...-ayligi-basvurusu-icin-belgeler-ve-surec.html
Siz başvurmayın sakın. Gelirinizden dolayı baglamazlar size. 2022 18 yaş altı engelli yakını aylıgına başvuran ebeveynin aylık 100 TL'ye eşit ve geçen bir geliri olmamalı çunku.

100 tl için maaş kesen zihniyet yerın dibine batsın.

Üst Alt