Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

13 yaşında 41 derece skolyoz hastası kızımız için doktor tavsiyesine ihtiyacımız var

denizyıldızı888

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba, 13 yaşında 41 derece skolyoz hastası kızımız için doktor tavsiyesine ihtiyacımız var. 20 derece olan skolyozumuz doktorun verdiği yanlış korse yüzünden 1 sene içerisinde 41 dereceye yükselmiş. Kimsenin günahını almak istemem , konu hakkında yorum yapacak teknik bilgi kapasitem de yok...sadece geçen hafta gitmiş olduğum başka bir doktor , skolyoz grafisini inceleyip böyle bir teşhis koydu...ameliyat olabilirmiş, henüz gelişim tamamlanmadığı için spor önerdi...6 aylığına schroth tedavisine başladık...bu süreçten sonra düzgün bir doktora gitmek istiyoruz...aklımızda şevki dursun, ahmet alanay ve ali şehirlioğlu var...değerli görüş ve tavsiyelerinizi bekleriz...teşekkürler

denizyıldızı888

Ankara'da iseniz Suat Canbay tavsiye edebilirim.Uzmanlik alanı spinal cerrahisi.Kendisinin internet sitesinden bulabilirsiniz

İsterseniz tüm tecrübelerimden bahsedebilirim . Fakat İstanbuldayım önereceğim hastaneyi ancak buradan verebilirim. Onun dışında seve seve yaşadıklarımı paylaşabilirim . Bunu tüm skolyozlulara borçluyum . Yani en azından ben öyle inanıyorum . @denizyıldızı888

Semih bey , sizi çok iyi anlıyorum . Hikayenizi buraya yazarak bizle paylaşarak ne kadar cesur bir insan olduğunuzu gösterdiniz. Bizi ancak bizden olanlar daha sağlıklı anlayabilir . Burada tüm dertlerinizi paylaşabilirsiniz . Bunun size yararı olacaktır . Bu konu hakkında önereceğim tek yer Baltalimanı kemik hastanesi olacaktır . Orada onlara danışabilir ve bir çözüm yolu bulabilirsiniz . Yüzmeye kesinlikle gitmelisiniz . Bunun için belediyelerin yüzme havuzları skolyozlulara bir ayrıcalık yapıyor. Çok üzgünüm , bunları yaşamak zorunda değildiniz . Ama artık oldu , bunu kabullenip en iyi şekilde olumsuzlukları en aza indirmeniz gerekiyor . Ve biliyorum bunu kabullenmek zorunda’da değilsiniz . Çok haklısınız . Açık renkli elbiseler giyemediğinizi söylediniz ve yine burada’da haklısınız . Sizi çok iyi anlıyorum emin olun . Ben hep siyah giyiniyorum çünkü açık renklilerde bendede aynısı oluyor . Biz bundan utanmamalıyız . Biz bu acıları çekerek herkesden üstün hale geldik . Adeta bir terminatör gibiyiz . Cesur ve merhametliyiz . Hayatınızı yaşayın kendinizi yeniden baştan oluşturun . Sağlıcakla kalın . @semih87

Kocaeli Seka devlet hastanesi, Resul musaoğlu. Ben gittim gayet iyi biri, söyledikleri güven verdi diyebilirim. Hastalarda çok beğeniyoröSkolyoz ameliyatında da başarılı diye duydum. Bi gitmenizi öneririm.

Üst Alt