Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%15 rapor oranı ile ne kadar iş göremezlik maaşı bağlanır?

Furkan7700

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Merhaba Arkadaşlar Nisan 2016 da işkazası geçirdim Sol el Orta parmak dip kısmından Ampute işaret parmakta hareket kısıtlığı oluştu 6 Ay raporlu kaldım işten Ayrıldım 2018de işgöremezlik maaşı için SGK başvuru yaptım SGK beni Araştırma hastanesine sevk etti burada aldığım %15 rapor SGK bu hastene raporunu Ankara Kocatepe’ye gönderdi Buradanda %15 sonuç çıktı 2016 iş kazası olmadan önce 3 Aylık SGK yatan pirim
1960
1960
2238
Bu pirime göre ne kadar maaş bağlanır
Maaş bağlanırsa 2016 ve 2018 yıları arasında Engelli ve Emeklilere yapılan zamlar bana yansırmı şimdiden teşekkürler

Furkan7700

son durum ne kardeş benimde %31,36 sid oranı geldi maaş kaç para bağlandı

İş göremezlik

Merhaba Arkadaşlar 2016 da iş kazası geçirdim sol el orta parmak ampute sol el işaret parmak hareket kısıtlıgı mevcut 2018 de iş göremezlik için baş vuru yaptım Ankara koca tepe %15 oran verdi 350 tl iş göremezlik maaşı bağlandı Mesleğim Ağır ticari Araç oto bakım teknisyeni sol elde kavrama yapamıyorum Parmak eksikliğinde dolayı bir işede giremiyorum Mesleğim bakımında %15 verilen orana itiraz etmelimiyim

Üst Alt