Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

16 ay önce 2022'ye başvurdum. Ne zaman paramı çekebilirim ve ne kadar alırım? [Soru]

burkay22

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Selam arkadaslar benım 24.10 2008 tarıhınde ılk maas dıyor ve ben 11.06.2007 de muracat ettım. %94 ozurluyum sımıd ılk toplu paramı ne zaaman ne kadar alırım bu durumda ne yapmam lazım tşk elr

808 ytl , 3 ayda bır verıldıgıne göre, çarp artık gerısını, ok, postadan kagıdın gelınce bır zıraat bankasına başvur ok

2700 lira alırısın ortalama sana gelecek ödeme emriyle ziraat baknasına başvurup bu parayı aldıktan sonra aralık, mart, haziran, eylül olmak üzere sıralı maaşlarını kimliginle postaneden alırsın 3 aylıklar 808 lira.. hayrılı olsun..

ılk maas ne zaman alırım

slm arkadaslar ben 24 ekım 2008 tarıhınde ılk maas odemı yazıyor sıtede bana kagıt ne zaman gelır o kagıtlamı bankaya gıdecem o kagı t gelmeden alamammı paramı tşk ler

1 ay içinde kağıt adresine gelir. Ödeme emri gelmeden parayı alamazsın. Hangi toplu parayı bankaya yatıracaklarını biliyor musun? Biliyorsan, arada kimliğinle gidip sor istersen...
PTT'den alacağın dönem maaşı için de ödeme emri gibi bişey gerekli diye biliyorum. Ama maaş alan arkadaşlar daha doğrusunu bilirler tabii.

Üst Alt