Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

18 yaş altı çocuklar için alınan 2022 aylığı, babanın çalışması halinde kesilir mi?

mehmet ali özer

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
9 nufuslı ayleyım 3 tane özurlı çocuğum var 2022 maaşları alıyorum ben askeri ucret çalışırsam maaşları kesilırmı yoksa kesilmezmı lutfen cevabınızı beklıyorum

Evet, kesilir maalesef. 18 yaş altı 2022 aylığı için en önemli şart budur, anne-babanın çalışmıyor olması...

babanın askeri ücret almasını nekadar önemsiyor bu devlet sanki cok büyük para

İnanamıyorum ne kadar saçma bir kanun. Sanki anne baba çalışmayıp tüm geçimlerini engelli çocukları sayesinde aldıkları maaşlarıyla yapabilecekler.:mad:

merhaba

oğlumun adına 2009 model özürlü araç var ayrıyeten oğlumun bakıcı maaşını alıyorum 2022 maaşına baş vurdum her hangi bir sosyal güvencem yoktur ayda 200 tl gelirim var 2022 maaşını 9 nüfuslu aileyim alabilirmiyim

oturan boğa

maaşı bağlanmıştı görıye dönuk toplı parayı vermediler bende itiraz ötım maaşı göçıcı olarak durdurdular ve bana sgk bir yazı geldı esnaf oldığımı söylediler ve emniyet geldı tutanak tutu 2009 model araç ve çocuğun bağıcı maaşını ve benim 200 tl çalıştını tutanağda yazdı o maaşı tekrar bağlanırmı ayrıyeten 9 nufuslıyım ayrıyeten araç hibe ödılmış ve noterden tasdiklı avrak var elimde

Üst Alt