Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

18 yaş evrak noksanlık yazısı ne anlama geliyor?

huduhudu

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
21/10/2008 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.09.01.2009 TARİHİNDE 18 YAŞ ALTI EVRAK NOKSANLIK YAZISI​

26.01.1992 doğumlu erkek %100 zihinsel engelli süresiz raporlu yeğenim için 2007 temmuz ayında mal müdürlüğüne baş vurduk. evrak takip sitesindeki durum bu. şimdi ne yapmamız gerek

tekrar yazı gelicek şu belge noksandır postayla gönderin diye size siz gönderdikten 3-4 ay sonra maaşınız baglanıcak

bulent381, o sözüne ettiğin belgeler tam olarak nedir? buraya yazarmısın lütfen..

aynısını bende yaşadım size bi mektup gelecek o mektpla mal müdürlüğüne gidin noksanlıklar giderilecek

eve gelen eksiklik yazısı

evet eve gelen yazıyı buraya yükledim şimdi ne yapmak gerek teşekkürler...benim anladığım sadece sağlık raporunun aslını istiyorlar anlatırmısınız.bende noter onaylı olanı kalsa sorun çıkarmı...

Evet, bir tek Sağlık Raporunun Aslı ibartesinin yanında X işareti olduğuna göre, bir tek raporun aslını göndermen yeterli olacak.
Raporun aslını göndermeden önce noterden kendin için bi "aslı gibidir" alman yeterli. Orjinal rapor olmadan maaş bağlanmıyor sanırım.

teşekkürler sağlık kurulu raporunu nereye mal müdürlüğüne mi yoksa gelen evrakta kızılay-ankara olan adresemi göndereyim.birde noterden onaylattığım kopya rapor diğer yerlerde sorum çıkartmaz heralde şimdiden teşekkürler...

Üst Alt