Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

18 yaşındayım. Psikolojim iyi değil. Hastaneye yatmamı önerir misiniz?

omerbaba987

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
merhaba ben 18 yaşındayım geçmişte yaşadığım sorunlardan dolayı psikolojim bozuk geçmişi düşünme fn var ama teşhisimin konması çok zor uzman doktora gittik obsesyon koydu dorumu emin deilim hastaneye yatmayı düşünüyorum önerirmisiniz

doktorunuz hastanede yatmanızı öneriyor ise hastanede yatmayı düşünün önermiyorsa siz kendiniz hastanede yatmayın ilaçlarınızı devamlı kullanın geçmişte he kes sorun yaşadı ve yaşamayada devam ediyoruz daha yaşın gençken kendine uğraş bulmayı kafanı başka şeyler le oyalamayı çalış

psikologum hastanede yatmamı istedi annem kabul etmedi

benim yaşadığım kadar acı her kim yaşasa psikolojisi alt üst olurdu göz altlarım 6 sene önce ağlamaktan mosmor oldu 6 sene geçmesine ramen halen geçmedi

senin iyi bir hekime ve hastahaneye yatman şart bir an önce hastahaneye yat inan kendini çok iyi hissedeceksin tedavin bittikten sonra...

Üst Alt