Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

19 yaşındaki oğlum için yaptığımız 2022 başvurusu ne zaman sonuçlanır?

maviş1969

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
selam 18 yaşını doldurmuş olan %90 özürlü oğluma 2022 maaşı için müracat ettim maaş ne zaman bağlanır bilgi verirseniz sevinirim

maviş1969;

Kesin bir tarih vermek yanlis olur.Bazi sehirlerde 5 ay, bazilarin da 9 ay veya 1 yil.Sehirlerdeki yogunluga bagli yani.Beklemekten baska care yok.

yanlis hatirlamiyorsam mayista saglik raporum cikti agustosta dosyam ilce belediyesi mal müdürlüğünde sonuca baglandi ve ankaraya yollandi sanirim ekim ayiydi bayram oncesindeydi toplu para aldim bu haftada ilk üc aylik maasimi aldim istanbul dayim kisaca mayista rapor aldim ekimde ( eylulde olabilir emin değilim)toplu para araliktada ilk ayligimi aldim..sabir diliyorum..

merhaba 18 yaşını doldurmuş %90 özürlü oğlum için 2022 maaşına müracat ettik aylık gelrimiz 500-600 tl eşimin küçük balıkçı teknesi var acaba maaş bağlanır mı bilgi verirseniz sevinirim emniyetten eve geldiler evraklar kaymakamlıkta heyetten geçtikten sonra ankaraya gönderilecekmiş bu süreç ne kadar acaba bilgi veren olursa sevinirim

mayısda belgeleri teslim ettim.yerel heyetten 2 ay sonra geçtiğimi öğrenmek için kaymakamlıga gittim.aralık ayındayız mektup geldi.p.tesi günü toplu payı aldık.toplam başvuru ve maaş bağlanma 7 ay oldu.

merhaba, sürekli ibareli sağlık raparu ile geçen yıl oğlum için özürlü maaşına baş vurduk oğlum 18 yaşını doldurmadığı için ve babasının bağkurlu olduğundan dolayı red kararı geldi.Bu yıl kasım ayında oğlum 18 ini doldurdu aynı raporla tekrar özürlü maşına bağvurduk.Kaymakamlıktan evraklar ankaraya gönderildi şimdi sonuç bekliyoruz acaba bir problem çıkarmı sonuç bekliyoruz.Bilggi verirseniz çok sevinirim.

Gelir kriterleri uyguns bir sorun çıkmaması gerek. Bekleyip görmekten başka bir şey gelmez elden...

özürlü maaşı için başvurdum on sekiz yaş evrak noksanlık yazısı geldi eksiklikler giderilip sgk ya gönderdik 14.4.2010 tarihinde evrak tahsis servisine gönderilmiş. acaba maaş ne kadar sürede bağlanır. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

2022 maaşı başvurum kabül edilmiş 05-05-2010 tarihinde maaşınız ziraat bankasına gönderilmiştir diye nette baktım ama bakaya gittim ödeme henüz yapılmamış dediler

şimdi ne yapmam gerekir yadımcı olursanız sevinirim

şimdiden teşekkürler.

bekleyeceksin 10 gün sonra bankaya git

2022 maaşı

Merhaba arkadaşlar 2022 maaşı 10.05.2010 tarihli online ödeme internette çıkmış eve bilgi mektubu geldikten sonramı toplu parayı alabilirim ayrıca bu süreç ne kadar sürüyor:confused:

Yazı gelmeden de alabilirsiniz. Bankaya gidip sorun...

bülent bey ben bankaya sordum yazı gelmeden ödeme yapamayız dediler ayrıca yazı geldikten 10 gün sonra alabilirsin dediler ama bazı arkadaşlar yazı gelmeden aldık diyorlar ben de bunu anlamadım herkesin işlemi ayrı mı yapılıyor

zaten son noktayı oturanboğa koydu ama 3 ay surer buyuk ıhtımal evraklarınız eksıksızse tabı. ama siz baş vurduysanız arkanıza yaslanın bekleyın çünkü baş vuru tarıhınden ıtıbaren maaşınız işlıyo hak kazanırsanız kaç ay geçerse geçsın paranı toplu alırsın

mavişş senin oglunun rapor oranı %90 oldugu icin merak ettim int. baktıgında ödenen toplu para ne kadar alacak..?? benimkide evrak takipte inş. 1 hafta sonra sonuclanır senin cevabı bekliyorum toplu para ne kadar alacaksın??

bülent bey ve diğer arkadaşlar hepinize yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür edrim bu gün bankadan toplu paramı aldım darısı bekleyenlerin başına.

bülent bey 18 yaşını doldurduğu için oğlum babasının sağlık güvencesinden faydalanamıyor yani karnesi iptal edildi bende yeşil kart için başvurdum fakat oradaki memur bağkura başvurun faydalanır dedi şimdi oğlumun raporu ile başvuracağız ama kafama şu takıldı oğlum 2022 maaşı alıyor acaba sorun olur mu. şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

Üst Alt