Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2 aylık dönemde başka ilde diyalize girilebilir mi?

Mahmut21

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Herkese merhaba hepinize mutlu günler diliyorum özür dileyerek tek soru soracağım dedem haftada 3 gün diyalize giriyor gop hastanesinde öncelikle bu yaz döneminde kendisi yazlığa gitmek istiyor yanında ben de gideceğim tek kalmaması için başka bir diyaliz merkezine kaydını alabilir miyiz 2 aylık süreçte bu süreç nasıl işliyor bilen var mı aranızda

Mahmut21 bu konuda bilgim yok. ama Sağlık Bakanlığı iletişim hattı olan ALO 184 SABİM'i arayarak konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.
ALO 184 SABİM hakkında bkz:İşleyişimiz

öğrendiklerinizi buradan da yazarsanız başkaları da faydalanmış olur.

teşekkürler ilginiz için en yakın zaman da olayın gerçekleştikten sonra ki olayları teker teker yazacağım

Sevgili arkadaşım benim babamda aynı durumda. onlar izmirde yaşıyorlar ben ankara da. beninm yanıma geldiklerinde en yakın diyaliz merkezini(onlar gelmeden) arayıp yer ayırtıyorum. Kaç gün kalacağını tarih soruyorlar. onun dışında istediğiniz yerde diyaliz merkezine götürüp sağlık raporları ile birlikte(diyalize girdiğine dair rapor ve kan tetkikler son üç aylık) diyalize istediği yerde girebilir. ama lütfen gitmeden yirmi gün önce arayın yer bulmak sorun oluyor
geçmi,ş olsun

Üst Alt