Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2 yıl raporlu olduğum sürenin tazminatını alabilir miyim?

blade33

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
merhabalar 6 yıldır çalışmakta oldugum iş yerınde gecirdigim rahatsılık sonucu 2 yıl tedavi gördüm raprluydum bu raporlu oldugum 2 yılın tazminatınıda alabiliyormuyum teşekkürler

tümör çıktı Bülent bey ,kayıt oluşturmadım iş kazası yada meslek hastalığı diye kayıd olusturulurmu bu durum? bu 2 yılın tazminatını alabilecekmiyim?

merhabalar 6 yıldır çalışmakta oldugum iş yerınde gecirdigim rahatsılık sonucu 2 yıl tedavi gördüm raprluydum bu raporlu oldugum 2 yılın tazminatınıda alabiliyormuyum? iş kazaaı yada meslek hastalıgı diye bir kayıt oluşturmadım.Tümör çıktı çünkü çalıştığım iş yeri vermiyoruz diyor almak için ne yapabilirim? teşekkürler

blade33

Sağlık şartlarından dolayı artık çalışamaz durumda iseniz bu gerekçeyle çıkışınızı isteyebilirsiniz. İşyeri 2 yıl için kıdem tazminatınızı verip işten çıkartabilir.

Ama anladığım kadarıyla durumun iş kazası ya da meslek hastalığı ile bir ilgisi yok zaten. Bu bağlamda sürekli iş göremezlik geliri gibi bir maaş bağlanmaz

Üst Alt