Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2 yıldır maaş başvurum sonuçlanmadı..?

sedef19

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
slm ben baş vuralı tam 2 yıl oldu daha hala bi cevap yok arkadaşlar olumsuz olursa evrak takip sitesinde ne gibi bi yazı yazar bilgi verirseniz sevinirim herkeze iyi günler

gönderilen evrak kabul görmezse zaten evrak takip sitesinde de çıkmaz.

sedef 2 yıl sürmez. şuan 8 ayda sonuçlanıyo. 2 yıl nasıl oluyo birde evrak takipsitsinde ne yazıyo gerekce olarak rapor eksikligindenmi

sizin evrak neye istinaden bekletildi bu kadar şaşırdım evrak takip sitesinde bişeyler çıkıyomu ne çıkıyorsa kopyalarmısınız?
çıkmıyorsa kuruma bi mail atıp soralım bu kadar gecikme neyden kaynaklanmış bilelim evrakların son durumunu bi tespit edelim lütfen bu konularda bi bilgi aktarınız buraya sedef19 arkadasım.

• SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    08072008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    14/07/2008 Özür oranı (%70-%100) Kabul edildi.
    15/07/2008 TARİHİNDE 57455 KARAR NOSU İLE

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
    26/10/2006 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.
    10.10.2008 TARİHİNDE 18 YAŞ ALTI EVRAK NOKSANLIK YAZISI

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 14/06/2007
    TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 29/04/2008
işlemde diye yazıyor tablo bu işte arkadaşlar 20 gün önce 18yaş altı evrak noksanlık kağıdı geldi onu da yaptırtıp gönderdim fakat bu ayın 10 da yine 18yaş evrak noksanlığı yazıyo anlamadım bu işi arkadaşlar hayırlısı yorumlayıp yazarmısınız cevaplarınızı herkeze hayırlı günler

bülent bey mehmet bey taplo açık deilmi cevap gelmedi arkadaşlar bilgisi olanlar cevap yazarsanız sevinirim

çok yakında çok güzel haberleri alacaksın.hemşerim az daha sabırlı ol lütfen !!!

saglicakla

arkadaşlar bende 1 seneyi geçkin bi süredir vakıflar bölge müdürlüğüne yaptığım maaş başvurumun sonuçlanmasını bekliyorum.en son görüşmemde evrakların tamam ankaradan gelecek evrakları gönder bildirisini bekliyoruz demişlerdi.geçenlerde görüştüm yine.senin sakatlık raporun yok vermemişsin dediler.halbuki vermiştim.vede fotokopi olarak vermiştim geçerli olacağını söylemişlerdi.oysa şimdi ne öyle bişi söylediklerini nede raporumu aldıklarını kabul ediyorlar.üstelik bide aslı gerekli diyorlar.
bu anlama geliyor aceba arkadaşlar?böyle şeyler oluyormu bu kurumlarda?ne yapmam gerekiyor?verdiğim evrağın kaybolması ne anlama geliyor aceba?

hemşerim. rapor tekse elindeki, asli gibidir diye noterden onaylat ver bakalım ne olacak sonucu.

saglicakla

malesef bir kez daha 18 yaş altı uyarısı yazılmış evrak bir kez daha size gelecek ve birkez daha düzeltip eksigi giderip göndereceksiniz umarım bunuda hallettikten sonra başka bir sıkıntı çıkmaz ve yılbaşına kadar iyi bir toplu para elinize geçer sayın sedef19

teşekkürler gezginemlak. valla bu işte bi iş var ama anlamadım ben.bugün gittim aldığım raporu verdim.yeniden almak zorundaydım çünkü başka raporum kalmamıştı.en sonuncusunu onlara vermiştim çünkü.vermediğimi iddia etselerde..daha önce sen raporunu vermemişsin diyen adam bu seferde sen fotokopi vermiştin ben sana git onaylat diye söyledim ama yapmadın demezmi. :| ben o kadar evrağı yaptırdım onlarca kez gidip neden gecikiyo diye sorduğum halde şimdi hepsini inkar ediyolar.neymiş kontenjan yokmuşta o yüzden gecikmişmiş.bide resmi evrakları teslim edince bunu teslim aldığına dair belge imzalamaları istenebiliyomuş arkadaşlar ama bana vermediler.öyle bişey yok ilk defa senden duyduk dediler.bu konuda bi bilgisi olan varmı aceba ?

işiniz olsunda var sen yeniden rapor al dost.inşallah yakında güzel haberlerde alacaksınız.

saglicakla

adkadaş lar ben başvurdum aşagı yukarı 1 senede geldı cvp sızınkı neden boyle karışmış anlamadım gıneden araştırıp arkasında dursanız sonuc alacagınıza emınım :D

evrak hakkında bilgi

• SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    08072008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    14/07/2008 Özür oranı(%70-%100) Kabul edildi.
    15/07/2008 TARİHİNDE 57455KARAR NOSU İLE

YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ
    26/10/2006 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.
    10.10.2008 TARİHİNDE 18 YAŞ ALTI EVRAK NOKSANLIK YAZISI

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 14/06/2007
    TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 29/04/2008
    TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 21/11/2008
evrağın son durumu bu arkadaşlar 2yıl oldu sizce daha ne kadar bekleriz bilgisi olan cevap yazarsa sevinirim kızım 11yaşında biriken para ne kadar dır acaba ödeme emri yazdığı zaman hemen para çekiliyormu yoksa ankaradan belgemi bekleniyor şimdiden teşekür ederim

evrak yine tahsise gitmiş umarım bu sefer bir aksilik çıkmaz ve maaş baglanır ne zaman başvurmuştunuz siz mal müdürlügüne?

2006 nın 6 ayında baş vurduk yani evrakları teslim ettik evrak tahsisten ne zaman çıkar sizce teşekür ederim

1-2 aya kadar kazasız belasız çıkar inşallah..
bu arada yaklaşık eger 1. ayda geldigini varsayarsak 32 ay yapar buda yaklaşık 11 maaş yapar yani bu demek oluyorki 8800 lira toplu para ama bu tamamen bir tahmin evrakın tahsisten ne zaman çıkacagını tam kestirmek hele hele siizn evrakta biraz zor umarım bu sefer tahsiste bi aksilik çıkmaz ben en geç bi aksilik çıkmazsa toplu parayı yılbaşında alırsınız diye düşünüyorum..

arkadaş kızım 11yaşında 18yaş altı engellilerin özürlülük oranının yüksek olması aylıkları farklımı oluyor teşekür ederim cevap yazarsanız sevinirim

slm bülent bey dawm sendurumlu kızımın aylığı için 2006 6cı ayında teslim ettim evrakları evrak takip sitesinde kontrol ediyorum 3kez tahsis servise gitmiş en son gönderilenin tarihi 11 11 2008 kızm 11 yaşında özürlülük oranı yüzde 70 yüzde 100 kabul edildi diyor acaba bağlanırmı bağlanırsa toplu para ne kadar alırız bilgi verirseniz sevirim 3 ayda bi ne kadar aylık alır eger bağlanırsa inşallah bağlanır selamlar saygılar antalyadan

Nevi :---Durumu :İŞLEMDE
SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ08072008 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ 14/07/2008Özür oranı(%70-%100) Kabul edildi.15/07/2008TARİHİNDE 57455KARAR NOSU İLE ÖDEME DURUMU YAZIŞMA VE EVRAK İŞLEMLERİ26/10/2006 TARİHİNDE EVRAK İŞLEME ALINDI.10.10.2008 TARİHİNDE 18 YAŞ ALTI EVRAK NOKSANLIK YAZISI TANITIM KARTI​

Evrak Açıklama​

Havale Yeri
Açıklama
Tarih
2.Açıklama
2.Tarih​

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 14/06/2007TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 29/04/2008TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 21/11/2008​

slm arkadaşlar bülent bey bu sayfayı yorumlarmısınız sizce ne durumda tahsis servisten bu kadar geçmi çıkıyor 2.5yıl oldu bilen arkadaşlar sizlerde yazarmısınız sizce ne zaman sonuç alabilirim teşekür ederim şimdiden

ewet başvurunuzda epey bir eksiklik tespit edilmiş ama en son gelinen noktada evraktaki eksikler giderilmiş ve tahsise gönderilmiş eger tahsiste yine bir eksik söz konusu olmazsa işlemiziniz olumlu olarak bitirilir ve tpolu paranızı alırsınız şu aşamada bilgi edimeyede sormuş olsak alacagımız cevap,
evrakınız işlemde diyeceklerdir beklemekten başka yapacak birşey yok ben tahminen 2 ay sonrasına hayırlı haber alacagınızdan umutluyum.

Üst Alt