Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2001 doğumlu kızım için 2022 maaşı bağlatabilir miyim?

SERDEN

Yeni Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
Kızımın raporu 13/10/2009 tarihli, oranı % 76 ağır özürlü ve sürekli
maaş bağlanma kıstasları nelerdir. nereye başvuruda bulunulur. hangi evraklar gereklidir.

benim üzerimden sonda alıyoruz, bez alıyoruz, ilaç alıyoruz, ameliyatları yapılıyor.eğer maaş bağlanırsa bunlar kesilir mi.

bilen arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.
biraz evvel defterdarlığı aradığımda bana benin üzerimden ssk sağlık karnesi olduğundan maaş bağlanamayacağı söylendi.acaba bu bilgi doğrumu

Hayır, 18 yaşından küçük çocuklar anne-babalarının bakmakla yükümlü olduğu kişi sayıldığından, anne-babalarının geliri ve sigortası varsa, çocuklar için 2022 aylığı bağlanmaz

peki evde bakım ücreti alabirmiyiz ve kıstasları nelerdir.tşk.

sayın oturanboğa siteyi incelediğimde 1996 doğumlu arkadaşlar 2022 den maaşlarını alıyorlar 13 yaşında demekki bizimki 9 yaşında neden alamıyor merak ettim.

Çünkü 18 yaşından küçük olanla için anne-babanın gelirine bakılır ve onların aylık geliri 90 tl'yi aşıyorsa, çocuk için aylık bağlanmaz.

Üst Alt