Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2002 maaşı için 'evrak tahsis servisine gönderildi' ne demek?

DNA

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Selam arkadaşlar ;

rapor aldim red edildi tekrar istendi rapor aldim %84 verdiler

bunun üzerine bugun sitede link gördüm ve bakdim tahsis gönderildi yaziyor anlyamadim birde bas vurdugumuz tarih den itibaren mi gecerli aylik toplumu alacaz 2 yıl oldu

adszqk0.jpg

resim linki http://img291.imageshack.us/img291/6164/adszqk0.jpg

Gözünüz aydın.Maaşınız bağlanacak hemde farklarla beraber.

nasil farklarla< berabere raman ne zaman baglanir sizce brde baş vurdugum tarihden itibaren para birikir diye bir şey duydum kesinlik varmi bu konuda acaba?

ilgilendigin için tşk arkadaş

Şu andaki ibarelerle ne olduğu anlaşılmıyor. Büyük ihtimalle evrak tahsis servisine gönderildiğine göre onanmıştır maaş, ama bu bilgi kesin değil.
Bugünlerde %... ile karar bağlandı, gibi bir yazı yazar takip sitesinde. Takip edin...
Maaş bağlanma kararı verildiğinde, başvurduğunuz tarihten bugüne biriken maaşı ve döneme ait maaşı alacaksınız.

Allah razi olsun tsk kardes

Benden sonra başvuranlar aldı aylıgını benimki hala aynı duruyor neden acaba ne yapmam gerek nere başvurmam gerek

bu aşamada bir yere başvurmanız gereksiz bize "ilk aylık ödeme" ibaresi yazıldıgında haber veriniz

Bu mesaji 19.07.2008 tarihinde yazmıstım

en son yazi 09.07.2008 tarhinde geldi daha bekleyecekmiyim normalda kaç ayda çikar bilginiz varmı 2 yıldır bu işle ugraşıyorum artık yeter diyorum

malesef çok uzun süre bekleyen arkadaslar var ama bu gecikme lehinize en azından toplu parada yansıyacaktır.sabırlı olunuz.
evrak takipte gördügünüz ÖDEME DURUMU yazan kısımda bi tarih yazıldıktan sonra alacaksınız.

ya biri erken biri geç bu kafamı karıstırıor benım
suan ihtiyacım old iin sabirsizim

Raporda neyin eksik olduğu ya sana ya da hastaneye bildirilecek. Eğer hastaneye bildirilirse, kendileri iç yazışma ile hallederler. Eğer senin yapman gereken bir şey olursa, bu da yazılı olarak adresine bildirilir. O eksikliği tamamlayıp kuruma gönderdiğinde, işlemler kaldığı yerden devam eder...

adszlr6.jpg
adszlr6.jpg

şimdi yapılacak işlem varmı .

3 aylık mı alacam aylık mı ?

muhtac aylıgı ne kadar acaba bılgı verirmisiniz

Maaşın bağlanmış.
3 aylık 834 TL alacaksın

Toplu para olarak da, 2007 ikinci yarısından itibaren hesap yapılırsa, 5-6 dönem maaş birikti desek, 3000-4000 TL alırsın diyebilirim.

dun gittim bankaya yatmamis evrak takipde yaziyor ilk ödeme gunu diye :( gene bekleyecez galiba .

bilgi için tsk

eve kagıt filan gelmedi gelmeden gidip çekebilirmiyiz?

ynt

evrak tahsise yollandı ise işleme alımıştır demek. 20 gun civarı sonra olumlu veya olumsuz cevap yazılıyor.

abi 170 numaralı tlf aradım 6 milyar 484 milyon yatmış hesaba :)

hediye iste benden parayı alınca yollayacam

DNA arkadasım benımde sürem 17 ay ve özür oranım 100/40
ödeme tarıhı 03,04.2009
sizin özür oranınız kaçta kaç ? ve maaşınız kaç liraydı kendı maaşım için baz alacamda ondan sonrdum.
hayırlı olsun güzel günlerde kullanırsınız inş

Üst Alt