Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2004 sigorta girişi ve 3. derece vergi indirim hakkımla ne zaman emekli olabilirim?

Gib.4.34.16.01/skt40830.bu yazıyor vergi kağıdında raporum sürekli doğuştan benim olay

@deasn12 Çok teşekkür ederim tahsis numarasını nasıl görebilirim ve edevlet'de ne diye sorgulama yapmalıyım.

@muco58,
vergi indirim belgen sürekli ise tekrar rapor istemezler ondan dolayı sordum 2,5 gibi ay gibi süre çok geçmiş sgk gidip sorgulattınmı ve sistemde ne diye gözüküyor olur olamaz diye evrak takibinde hangı şehırdeki ssk başvurdun. senin yerinde olsam 2.5 ay uzun zaman en yakın sgk giderim ssk evrakı takip etmek için eline küçük bir kağıt veriyorlar onunla sorabilirsin enazından sağlıklı bilgi alırsın sonuçda çok uzun zaman geçmiş.

@BnymnYldz,
Amin hakkımızda hayırlısı hep stres hep sıkıntı şimdide nezaman sonuçlanır stresi sardı allah inşallah gönlümüze göre verir inşallah.

yoksul şimdi baktım işlem yapılmış bugün gelen evrak dosyaya kaldırıldı diyor dosya emekliye sevk halkla ilişkiler bölümüne sevk edildi

@deasn12 çok teşekkür ederim kardeşim emeklilik prim vs yazıyor sadece

@muco58,
Şahsen ben senin yerinde olsam en yakın ssk gidip sorardım çünkü 2.5 ay geçti diye yazdın enazından sağlıklı bilgi alırsın senin için en doğrusu olur şahsi fikrim çünkü uzun zaman geçmiş bağlanmaması uzun sürmüş ssk dediği 1.5 ay civarı en fazla 2 ay desen ama senın 2.5 ay olmuş

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yoksul bekliyoruz hala kardeşim. Seninde hayırlı uğurlu olsun insaALLAH...

arkadaşlar 1 ayı geçen durumlarda cimere yazı yazalim hep bir ağızdan. Zaten engelliyiz. Zaten engelliye iş bulmak çok zor. Emekliye ayrılınca birçok iş yeri tekrar girisimizi yapmıyor. Malum yaşamamız gecinmemiz lazım. Bu yüzden bize daha fazla engel olunmaması adına işlemlerimizi hizlandirmalarini yazalım

@m.okanoyun Amin kardeşim çok teşekkür ederim Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin 🙏

şimdide iş bulma geçinme maaş bağlanma stresi başladı bizim gibi engellilerin çilesi anca mezara girince biter Rabbim yardımcımız olsun .

Son düzenleme:
Üst Alt