Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2007 yılında iş kazası geçirdim. Bundan sonra ne yapmalıyım?

serdar ÇETİN

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba iyi gunler benim durumun 2007 yılının şubat ayında iş kazası geçirdim kolum kırıldı raporlu olduğum süre içinde kazadan 1 ay sonra tip1diyabet (şeker hastalığı) teşhisi konuldu kazadan sonraki yaşadığım stresten dolayı sizden öğrenmek istediğim ben nasil bir yol cizmeliyim ne yapmalıyım ve ayrıca el ve ayak parmaklarimda doğuştan genetik bozukluk var sol elimin parmaklarimi ameliyat yaptırdım daha çok kullanılmaz hale geldi ameliyatimi tam tarih hatırlamıyorum ama 2005 te yaptim ne yapmalıyım

IYI ÇALIŞMALAR SAYGILAR

serdar ÇETİN

Senin izleyeceği yol su önce emin misin iş kazası olduğundan kayıtlara geçtiği geçtiyse bağlı bulunduğun SGK mudurlugune tahsis dilekçesi yazıyorsunuz onlar sana daha sonra dönüş yapıyorlar madem böle bi durumun var o zaman ispatladı diyor seni hastaneye sevk ediyor hastane raporlarında ozr oranın yüzde on ve üstü çıkarsa sana omur boyu alacağın bir maaş bağlıyor ama uzun bi süreç sabret biraz

Hemen başvurunun yap 10 yılın dolmak üzre geç kalma

Üst Alt