Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2007 yılında işyerinde işin stres ve sıkıntısından dolayı mide kanaması geçirdim..?

serdarkaradayi

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Merhaba. .

aklıma takılan ve mağdur olduğumu düşündüğüm bu konu hakkında değerli görüşlerinize ihtiyacım var...
2007 yılında işyerinde işin stres ve sıkıntısından dolayı mide kanaması geçirdim 45.50 gün raporlu olarak istirahat ettikten sonra işe başladım. .gerek işin stresinden gerek rahatsizligimdan dolayi işverenimle anlaşarak tazminatımı alıp ihbarimi almadan 7 yıllık işimden istifa ederek işten ayrıldım. .mağdur olduğumu ve isverenimin kötü niyetli olduğunu düşünüyorum. .bunu İŞ KAZASI olarak tespit ettirebilirmiyiz...ayrica işyerinde temizlik firmasının elemanı olarak temizlikçi görunuyorduk ama bizi üretimde kadrolu işçilere calistiriyorlardi ..ne gibi hakkım olabilir. ..
Şimdiden teşekkür ediyorum. ..

işin zor be arkadaşım adam seni çıkarmamış sen çıkmışsan pek bir şansın olmaz ama bu konuyu genede bir avukata danış derim belki uzun çabalar sonunda bişeler koparabilir

Ben ortada bir mağduriyet göremiyorum.
Hatta işvereniniz insaflıymış ki siz çıkmak istediğiniz halde tazminatınızı vermiş.

Üst Alt