Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2009'da iş kazası geçirdim. Haklarımı öğrenmek istiyorum..?

acaba

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Ben 2009 tarihinde iş kazası geçirdim.Yükesekten düşme sonucu sağ topuğum parçalandı.İş yerine dava açtım bunun sonucunda bana %15 maluliyet oranı geldi.Bilir kişi raporuna göre karşı tarafı %70 kusurlu benide %30 kusurlu buldular buna göre maddi ve manevi ne kadar tazminat alabilirim .(MAHKEME SÜRECİ HALA DEVAM EDİYOR)en kısa zamanda cevabınızı bekliyorumm ...SAYGILARIMLA

gecmiş olsun en son ki mahkemede dosya nereye gonderildi ne aşamadasın

Sağolasın.Adli tıpa gönderildi.Mahkeme 3 yıldır devam ediyor.

bende 2008 de iş kazası geçirdim 2009 nisan ayında mahkeme başladı henüz sonuclanmadı ama son asamalarında yani su an dosya peşin sermaye tamınat fiyatı belirlenmesıne gonderıldı...senın de sanırım en az 2 ve ya 3 yıl daha surer gorunuyor sabırlı ol derim ve peşini bırakma

Iş kazası

Ben 2009 tarihinde iş kazası geçirdim.Yükesekten düşme sonucu sağ topuğum parçalandı.İş yerine dava açtım bunun sonucunda bana %15 maluliyet oranı geldi.Bilir kişi raporuna göre karşı tarafı %70 kusurlu benide %30 kusurlu buldular buna göre maddi ve manevi ne kadar tazminat alabilirim .(MAHKEME SÜRECİ HALA DEVAM EDİYOR)en kısa zamanda cevabınızı bekliyorumm ...SAYGILARIMLA

Olası tazminatı etkileyen o kadar çok faktör var ki... Bir de buna bilirkişinin görüşünü ekleyin! Yani, ezberden bir tahmin mümkün değil.

Üst Alt