Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2010'da iş kazası geçirdim. %16 oran verildi. Sürekli iş göremezlik geliri..?

mehmet19841

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba bir konu danisacaktim is kazasıyla ilgili

2010 tarihinde is kazası geçirdim geçirdiğim
kazada sağ el başparmak haric parmaklarında agir hasar oluştu kaynakciydim artik meslegimi icra edemiyorum
sürekli kısmi isgoremezlik için başvurdum. Bana yüzde on altı işgücü kaybı verdiler
kaza yaptığım tarihte maaşım 1570 liraydi
sizce kaç para maaş alırım

Bu arada kusur oranım yüzde otuz ondört ay raporlu kaldım raporlu kaldığım esnada her ay rapor parası aldim.Şu an aynı işyerinde çalışıyorum
not. aldığımız maaş üzerinden sigorta yatıyor.

bide beş ocak 2010 tarihinde kaza geçirdim su an raporum ankara kocatepe de onay bekliyor raporumu dusururlermi geçmişe donuk toplu para alicakmiyim maaşım ne kadar olur şimdiden çok teşekkürler saygilar

Sürekli işgöremezlik aylığının hesaplanmasında çok çeşitli kriterlerden faydalanılır, bunun burada hesaplanması mümkün olmaz.

mehmet19841

Çok kabaca tahminde bulun dersen, bence 320 TL gibi bir gelir bağlanır.

Raporu düşürürler mi bilemiyorum. Ama mesleği yapamaz hale gelmiş olmak bence en az %16'yı gerektirir zaten. Arta eksilmez diye umuyorum
Kullanılan cetvel: http://www.engelliler.biz/forum/kaz...eslekte-kazanma-gucu-kayip-orani-tespiti.html

Geçici iş göremezlik gelirinin bittiği tarih itibarı ile bağlanır sürekli iş göremezlik geliri. O tarihten bu yana birikir, defaten toplu olarak alırsın.

Üst Alt