Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Eylül ayı 3. dönem 2022 maaşı alan iller ve tutarları..?

dayicim

Üye
Konular
27
Reaksiyonlar
0
Merhaba , arkadaşlar..
bayramdan önce ödenecek 2022 maaşları..
herkese hayırlı uğurlu olsun hayırlı ramazanlar ve iyi bayramlar türkiye.. SayqıLaR.! :cool:

BAYRAM ÖNCESİ 2022 MAAŞ TAKViMi Aylık ödemeleri; Doğum tarihinin son rakamı 0-1-2-3-4 olan vatandaşlara 25 Ağustos Perşembe,Doğum tarihinin son rakamı 5-6-7-8-9 olan vatandaşlara 26 Ağustos Cuma günü yapılacaktır.

arkadaşlar sizden rica ediyorum. Acaba alo 170'i arayıp maaş tutarlarını küsuratı ile birlikte yazabilir misiniz? bizim 0'lar çekmiyor.

%40-%69:?
%70-%100:?

arce sanirim senin bahsettiğin , ziraat bankasina yatan, biriken 2022 maaşın.. 1234 TL diye bir rakam yok 3 aylık maaşlarda..Ne %40 - 69 arasinda ne de % 70 ve üzerinde .... yaklaşık rakamlar eylul ayi icin % 70 ve üzeri için 1025 TL civari , % 40 - 69 arasi icin de 684 TL civarinda olucaktır..Benim tahmini hesaplamalarim bu şekilde..Ancak net rakamlar 1-2 gün içerisinde belli olacaktır.

demek daha belli değil ama yarın pazartesi hafta başı kesin belli olur artık alo 170'i arayıp miktarları paylaşırsanız çok memnun oluruz...

teşekkürler bilgi için :) bayramlık alışverişlerimizi yapabileceğiz :)

Doğum tarihinin son rakamı 0-1-2-3-4 olan vatandaşlara 25 Ağustos Perşembe yarın alacaklar şimdiden hayırlı olsun..!!

Bilgi için teşekkürler parasız kaldık zaten iyi olur valla :)

Birde şu tutarların kesin bilgisini yazsanız:

%40-%69= ?
%70-%100= ?

25 Ağustos itibariyle 2022 Eylül Ayı 3 Aylık Maaşların Kesin Rakamları Şu Şekildedir:
%40-%69 Rapor Oranı Maaş Tutarı : 674 TL
%70 ve üzeri Rapor Oranı Maaş Tutarı : 1.011 TL

Doğum tarihinin son rakamı 0-1-2-3-4 olan vatandaşlara 25 Ağustos Perşembe günü PTT'den ödemeler başlamıştır.
SAKARYA..​

Hayırlı olsun, iyi günlerde harcamanız dileğiyle..

arkadaşlar paylaşımınız için çok tşkler.. hayırlı olsun.

% 70 ve üzeri..1011 tl deniliyo.bu 18 yaş altı içnde aynımı..?

Dereceye Göre Miktar olması saçma bence hepsi sabit olsa çok iyi olurdu

arkadaşlar ben bugun gıttım ama ptt okadar yoğunluk vardı alamadım pazartesı yarım gun denıyor bılgısı olan varmı pazartesı sabahtan gıtsem acıkmı acaba

yaşlı maaşlarınıda aynı güne denk getirmiişler izdiham yaşanmıştı

salih_turkan;
erkenden gitmeni tavsiye ederim 8 gibi kaçda açılıyorsa 40 dk önce git :)

teşekurler bende oyle duşundum bır şansımı denıcem bakalım herkeze hayırlı bayramlar

evet şansınızı deneyin büyük ihtimal olur inş sizede hayırlı bayramlar :)

Üst Alt