Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2012'de iş kazası geçirdim. Ama SGK'da dosyamı bulamıyorlar?

sn_yalvac

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
ben 28/02/2012 iş kazası geçirdim (yüksek gerilim) sağ ayağımda hasarlar meydana geldi sgk gidip maluliyet dilekçesi, alarak 05/12/2014 de hastaneye sevk edildim
burda belirili plokinlikler den yüzdelik oranlar aldım ve raporu sgk verdim size dönüş yapılacak denildi ve hiç bir bilgi verilmed
i sgk'a 31/01/2017 tarihinde gidip sorduğumda dosyayı ve raporu bulamadılar tekrardan hastaneye gönderecez dediler
ayağımdaki sıkıntılar devam etmekte ve şuan tedavi görüyorum hastanede yatmaktayım ayakta çalışamıyorum iş sahibi de bu durumdan rahatsız çünkü belli saatlerde ayağımı dinlendirmem gerekiyor duramıyorum
ne yapmam gerekiyor lütfen yol gösterin

Arkadaşım 2014 den 2017 yılına kadar hiçmi evrakı merak etmedin neyse olan olmuş bu saatten sonra ne yapabiliriz? aşağıdaki vereceğim linkden ilk önce 2014 yılında sgk ya verdiğin evrak işlenmiş mi ona bak işlendi ise işin biraz kolaylaşacak varsa orada yazan dosya takip numarası ile sgk ya dilekçe verip bu dosyanın akibetini sorgulat

https://uyg.sgk.gov.tr/EvrakArama/

yok evrak görülmüyor #karizmatikmen sadece 2012 de kaza geçirdiğim dönem raporlar ve evraklar görünüyor

Üst Alt