Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2014'de iş kazası geçirdim. 18 ay rapor parası aldım. Sürekli iş göremezlik geliri..?

eko1984

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
2012 yılında 1300 TL maaş alıyordum iş kazasından dolayı 2014 yılında iş göremezlik oranı % 28 sol bilekten kesilmesi sonucunda aldım 18 ay boyunca rapor parası aldım son 5 ay doldu raporum biteli işveren çıkışımı vermiyor şu anda çalışmıyorum ssk rehberlik olan evraklarımı bekliyorum aceba iş kazası geçirdiğimden bu yana kadar her hangi bir kurumdan toplu para alabilir miyim ekrem sağır teşekkürler :(

geçici işgöremezlik durumun devam ediyormu, yoksa bittimi, eğer işbaşı almış isen, ve sürekli işgöremezlik derecen %10 ve üzeri ise, ayrıca olay İşkazası olarak kabul edilirse İşbaşı tarihinden itibaren birikmiş maaşını alırsın. Sormak istediklerin olursa facebook adresim esmer983@mynet.com (yalnız yasayanlar)

Kalıcı bir işgücü kaybı oluştu mu? Geçici iş göremezlik geliri kesildikten sonra sgk sürekli iş göremezlik geliri bağlanması için işlem başlattı mı? Eğer başlattıysa, o zaman geçici iş göremezlik geliri kesildiği tarihi takip eden ay başı itibarı ile sürekli iş göremezlik geliri bağlanır. Bu süreç tamamlandığından o tarihten bu yana biriken gelirleri toplu olarak alırısnız

Üst Alt