Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2015 senesindeki bir kaza sebebiyle bugün için dava açılabilir mi?

muamma1905

Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
Merhabalar 2015 yılında aracın kontrolünü kaybetmem sebebiyle orta refüjlere çarptım. Kazada eşimin kolu kırıldı. Ancak hastaneden herhangi bir rapor falan almadım. Şimdi bir numara beni arayıp bu trafik kazasında eşimin tazminat alabileceğini söylüyor. Ne yapmalıyım sizce?

Hastanede eşinizin kaza sonucu kolunun kırıldığı evraklarda kayıtlı ise alabilirsiniz. Kayıtlarda kırık geçmiyorsa malesef

eşimin kolunun kırık olduğu hastanede belli oldu zaten. uğraşmaya değecek bir meblağ alınabilir mi acaba?

muamma1905

Burada önemli olan alınacak olan kati rapordaki oranın yüzdesi tazminatı belirleyecek olandır

Yüzde 8 rapor tazminat oranı ne kadar tazminat alabilirim?

kazazede
HukukDanışmanlık

Merhaba 2015 yılında kaza yapmam sonucu kolum kırıldı. Ve adli tıptan alınan rapora göre yüzde 8 rapor verildi. Kaza tarihinde çalışmıyordum, 26 yaşında ve araçta yolcu konumundaydım. Bu rapora göre ne kadar tazminat alabilirim?

Son düzenleme:
Üst Alt