Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2017 hasta sevk işlemleri..?

Hacıyanar

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar

2009 yılında ankara hacettepe'de duchenne musculer distrofi tanısı konulan oğlumu her yıl hacettepe'ye götürüp getiriyorum
bu seneye kadar sevk konusunda bir sıkıntı yaşamamıştım. Bu yıl 20 temmuz 2017 kontrolümüz için ilçe devlet hastanesine randevu alıp gittiğimde doktor il merkezine sevk yapabileceğini ankara'ya yapamayacağını söyledi.
Kendisine 8 yıldan beri hacettepe gittiğimizi, hastamızın teşhisini ve orada takipli hasta olduğunu, geçen yılki sevk evrakımın yanımda olduğunu ve hocanın bir yıl sonra kontrole gelecektir diye not düştüğünü söylememe rağmen ankara'ya sevk yapmadı.
il merkezine niye gitmiyorsunuz diye bir soru gelebilir il merkezi gidiş geliş en az 4 saat sürüyor ve çocuğum şuan zor yürüyor en fazla 50-100 metre sonra yürüyemiyor. Bu halde nasıl gidip gelebiliriz? Bu evladım için eziyetten başka bir şey olamaz.

Bu konuda bilgisi olan varsa açıklarsa memnun olurum. Bu arada sevk siz git diyen olabilir kamu çalışanıyım hastanede geçen günlerim için izinli sayıla bilmem için sevkli gidip gelmek durumundayım.

Üst Alt